Hij is een tijdje van de radar geweest, maar belooft binnenkort weer een comeback te maken. Bilal Wahib gaat nieuwe muziek uitbrengen. Dat laat zijn platenlabel weten via Instagram.
De zanger slash acteur werd eerder dit jaar aangehouden nadat hij tijdens een Instagram Live-sessie in gesprek ging met een minderjarige jongen. Hij vroeg het jongetje of hij in ruil voor een flink bedrag zijn geslachtsdeel zou laten zien. Dat deed hij, waarna Bilal Wahib werd gepakt op verdenking van het vervaardigen en verspreiden van kinderporno.
De zanger werd van Instagram gegooid en verschillende radiostations besloten zijn muziek niet meer te draaien. Sindsdien hebben we op muzikaal vlak niks meer van Bilal gehoord, maar daar gaat nu dus verandering komen. Via Instagram krijgen we een klein voorproefje van het nieuwe nummer.
Drake heeft een drukke zomer voor de boeg. De rapper maakt vandaag bekend dat hij in de maanden juli, augustus en september door het Verenigd Koninkrijk en Europa gaat touren.
De optredens staan in het teken van zijn ‘$ome $pecial #hows 4’-tour, die op zaterdag 20 juli van start gaat in Birmingham. Daar geeft hij, net als in Manchester, twee shows, om vervolgens op woensdag 30 en donderdag 31 juli door te gaan met twee shows in de Ziggo Dome en Amsterdam.
Een week later, op donderdag 7 augustus, is het de beurt aan het Sportpaleis in Antwerpen. Daarna bezoekt hij nog de steden Zürich, Keulen, Stockholm, Kopenhagen, Milaan, Parijs, Berlijn, München en Hamburg.
Tijdens de tour zingt Drake zowel oude als nieuwe hits. Kaartjes gaan op 6 juni in de verkoop.
Twee van de meest uitgesproken stemmen uit de Nederlandse popmuziek staan binnenkort zij aan zij in Brussel. Froukje en S10 bundelen hun krachten voor twee unieke shows in Ancienne Belgique op 15 en 16 oktober 2025. Verwacht een avond vol eigen nummers, gezamenlijke tracks én verrassende cross-overs.
Beide artiesten hebben de voorbije jaren stevig aan de weg getimmerd. Froukje brak in 2020 door met ‘Groter Dan Ik’ en scoorde daarna hit na hit, met als kers op de taart een #1-album in België. S10 werd dan weer een icoon binnen de alternatieve popscene, met haar herkenbare stem, gevoelige lyrics en opvallende passage op het Eurovisiesongfestival.
Hun vriendschap én muzikale klik resulteerden al in ‘Ik Haat Hem Voor Jou’ en het gloednieuwe ‘Hart In Brand’, nummers die straks ook te vinden zijn op hun gezamenlijke EP. De AB-shows zijn trouwens hun enige Belgische optredens dit jaar:een zeldzame kans dus om deze queens live samen te zien.
Tickets (€39) zijn te scoren vanaf donderdag 5 juni om 11u via livenation.be en abconcerts.be.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Iggy Azalea
- 07/06 Mathias Coppens
- 08/06 Julia Boschman
- 08/06 Enzo Knol