Droevig nieuws voor de fans van acteur Dylan O’Brien uit ‘Teen Wolf’, want er is immers bekendgemaakt dat hij niet te zien zal zijn in de opkomende ‘Teen Wolf’-film. In de serie speelde hij het geliefde personage Stiles Stilinski.
Oh no: Dylan O’Brien niet te zien in ‘Teen Wolf’-film
Het was Dylan zélf die dat jammerlijke nieuws bevestigde tijdens de promo van zijn nieuwe film ‘The Outfit’:
“Het was een moeilijke beslissing. De show kon me niet dierbaarder zijn. Het was het eerste wat ik ooit deed en zoveel mensen daar zijn me heel dierbaar. Ik probeerde er werk van te maken, maar het gebeurde allemaal heel snel. We wisten niet echt dat het gebeurde. Ze hebben het gewoon een beetje op ons af gegooid, wat prima is, want we houden allemaal van de show. Maar we probeerden het dus uit te zoeken.”
“Uiteindelijk besloot ik dat ik de serie op een goede plek heb achtergelaten en ik wil het daar nog steeds achterlaten. Ik wens ze het beste toe en ik ga de eerste avond dat de film uitkomt zeker kijken. Ik hoop dat het een schot in de roos wordt, maar ik doe er niet aan mee.”
De andere leden van de vertrouwde cast zoals Tyler Posey, Holland Roden, Colton Haynes, Shelley Hennig, Crystal Reed, Orny Adams, Linden Ashby, JR Bourne, Seth Gilliam, Ryan Kelley, Melissa Ponzio en Dylan Sprayberry zijn volgens Paramount+ allemaal van de partij.
Wanneer en waar de film net te streamen zal zijn bij ons, is helaas nog niet geweten. Dus stay tuned!
Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’
De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.
- Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
- De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.
De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.
Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.
Deze pareltjes verschijnen in december op Disney+
Disney+ is dé place to be als je op zoek bent naar films en series van Disney, Pixar, Marvel, Star Wars en National Geographic. Iedere maand verzorgt de streamingsdienst een nieuwe lading titels en in december zal dat natuurlijk niet anders zijn. Dit zijn de highlights van komende maand.
The Roses - 3 december
Het leven lijkt gemakkelijk voor het perfecte stel Ivy en Theo Rose: succesvolle carrières, een liefdevol huwelijk, geweldige kinderen. Maar er broeit iets achter de façade van hun zogenaamd ideale leven. Terwijl Theo's carrière instort en Ivy's ambities een hoge vlucht nemen, ontstaat er een explosieve mix van hevige rivaliteit en verborgen wrok. 'The Roses' is geregisseerd door Jay Roach, met een scenario van Tony McNamara, en met Olivia Colman, Benedict Cumberbatch, Andy Samberg en Kate McKinnon in de hoofdrollen.
Het leven van een Loser: Bekijk het Maar! - vanaf 5 december
Wanneer de relaxte Bram merkt dat hij niet voldoet aan de hoge verwachtingen van zijn vader, neemt de druk toe om zijn leven te beteren. Na een reeks hilarische bijna-ongelukken stelt Bram zijn vader hem een ultimatum dat zijn slappe gewoonten wel eens voorgoed zou kunnen veranderen.
Percy Jackson and the Olympians (seizoen 2) - vanaf 10 december
Nadat de beschermende grens van Kamp Halfbloed is doorbroken, begint Percy Jackson aan een epische odyssee door De Zee van Monsters, op zoek naar zijn beste vriend Grover en het enige dat het kamp kan redden - het legendarische Gouden Vlies. Met hulp van Annabeth, Clarisse en zijn pas ontdekte cycloop-halfbroer Tyson, wordt Percy’s overleving cruciaal om Luke, de Titaan Kronos en hun dreigende plan om Kamp Halfbloed - en uiteindelijk Olympus - ten val te brengen, te stoppen.
The End of an Era - vanaf 12 december
'The End of an Era' is een verhelderende docuserie op Disney+ die een intieme blik biedt in het leven van Taylor terwijl haar tour wereldwijd de krantenkoppen haalde en fans enthousiasmeerde. In de serie komen Gracie Abrams, Sabrina Carpenter, Travis Kelce, Ed Sheeran en Florence Welch aan bod, samen met haar band, dansers, crew en familieleden, wat een ongezien inzicht biedt in wat er nodig was om dit fenomeen te creëren. Vanaf 12 december worden wekelijks twee afleveringen uitgebracht.
The Lowdown - vanaf 26 december
'The Lowdown' volgt de gevaarlijke praktijken van burgerjournalist Lee Raybon, een zelfbenoemde 'waarheidsschrijver' uit Tulsa wiens obsessie met de waarheid hem constant in de problemen brengt. Lee is geen idealist, maar hij wil koste wat het kost corruptie en de verborgen beerput van de stad blootleggen, zelfs als hij daarmee zijn leven riskeert. Wanneer zijn nieuwste onthulling over de machtige familie Washberg leidt tot de verdachte zelfmoord van Dale Washberg, weet Lee dat hij op iets groots is gestuit. Hij volgt een spoor van aanwijzingen dat Dale heeft achtergelaten en duikt dieper in de zaak. Al snel ontdekt hij dat de rouwende weduwe Betty Jo meer oog heeft voor haar schoonbroer dan voor haar overleden man. Machtige krachten willen voorkomen dat Lee de waarheid achterhaalt.
En verder...
- Back to the Future 1 tot en met 3 –1 december
- Shrek 1 tot en met 3 –1 december
- Star Wars: Young Jedi Adventures (seizoen 3) – 8 december
- Tracker (seizoen 3) –17 december
- Kumail Nanjiani: Night Thoughts – 19 december
- Made in Korea – 24 december
- Cat’s Eye (deel 2) – 26 december
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 02/12 Charlie Puth
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Britney Spears
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar