Zien: Schorpioen ontmaskerd in 'The Masked Singer'

Dieter Blarinckx-11 maart 2022 om 22:04

Wie vrijdagavond naar de halve finale van 'The Masked Singer' keek, zag hoe een van de publieksfavorietjes, Schorpioen, net naast een ticket voor de finale greep. Schorpioen werd net een week voor de grote finale ontmaskerd en opgepast, hier komen spoilers!

Maar wie was Schorpioen nu écht? Het was - zoals de meesten in Vlaanderen al verwachten - Klaasje Meijer!

“Nee, zelfs Hanne en Marthe wisten van niets. Ik denk dat ze gisteravond heel hard geschrokken zijn toen ze mij uit het pak van Schorpioen zagen komen. Tenzij ze al een vermoeden hadden natuurlijk, want mijn naam is de jongste weken wel regelmatig gevallen op sociale media. Ik krijg veel berichtjes met een schorpioentje onder. Terwijl Hanne en Marthe met ‘K2 zoekt K3’ bezig waren, vertelde ik hen dat ik in een tv-serie speelde. Da’s dus niet echt gelogen, maar ook niet het hele verhaal”, klinkt het bij Klaasje.

“Als ze me voor de Nederlandse versie willen hebben, hap ik zeker toe. Ik zou iedereen die gevraagd wordt aanraden het te doen. Het is zo’n leuke productie, je wordt helemaal opgenomen in die warme vtm-familie. Ik heb nog steeds onderling contact met alle kandidaten, vanaf volgende week kan dat iets minder stiekem. Maar ik denk dat ik vriendschappen voor het leven heb opgebouwd. Je deelt samen een groot geheim, dat schept een band. Het voelde sowieso als thuiskomen. Ik merkte heel hard dat ik hier toch zes jaar gewerkt en vier en een half jaar gewoond heb, en me nog altijd heel erg op mijn gemak voelde tussen de Vlamingen. Die link met Vlaanderen zal er altijd zijn. Het leuke is dat ik ook hier nog gevraagd word voor projecten, jullie gaan me dus zeker nog zien”, gaat ze nog verder in het interview met Het Laatste Nieuws.

Nieuw seizoen 'Ex On The Beach: Double Dutch' zondag van start

Karen Luiken-10 mei 2025 om 12:37

Het langverwachte nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ gaat dit weekend van start. Zondag om 22.00 uur wordt de eerste aflevering uitgezonden op MTV. Dit is wat je moet weten.

Het is alweer tijd voor het elfde seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’. Acht singles uit België en Nederland reizen dit keer af naar het zonovergoten Colombia, waar ze worden ondergedompeld in een mix van romantiek, verleiding en onverwachte confrontaties.

Dit seizoen bestaat uit negen afleveringen plus een reünie. De cast kent uit zowel nieuwe als oude gezichten. Twee bekenden zijn Marc Junior, die eerder ook al meedeed aan het programma, en Jonna. Laatstgenoemde zou je kunnen kennen van zijn deelname aan ‘Love Island’. De overige deelnemers hebben we nog niet eerder gezien en heten Nick, Marianne, Demi, Shaniqua, Chantal en Dani.

Elke zondag om 22.00 uur wordt er een aflevering uitgezonden op MTV en via de website van de zender. Twee dagen later, op dinsdag, verschijnt diezelfde aflevering ook op Streamz.

Dina Tersago in tranen na TikTok-onderzoek in ‘Ze Zeggen Dat’

Chelsy Vanlerberghe-09 mei 2025 om 13:40

In een preview van de tweede aflevering van 'Ze Zeggen Dat', zien we een Dina Tersago zoals we haar nog niet vaak zagen: emotioneel, aangeslagen en met tranen in de ogen. De reden? TikTok.

Dina duikt in de wereld van de populaire app en stelt zich de vraag: moet TikTok niet verboden worden voor kinderen onder de 13? Samen met TikTokkers Elias Verwilt en Stien Edlund – twee gezichten die je sowieso kent als je ooit langer dan vijf minuten op de For You Page zat – ontdekt Dina hoe het algoritme werkt en wat je zoal te zien krijgt als jonge gebruiker.

Voor het onderzoek kregen tien 13-jarigen een week lang 80 minuten per dag toegang tot TikTok. Uit die ervaring werd een soort mini-docu gemaakt met de filmpjes die hen door het algoritme werden voorgeschoteld. Denk: content rond mentale problemen, automutilatie en toxisch schoonheidsideaal. De reacties tijdens de première zijn heftig – ouders en jongeren verlaten overstuur de zaal. Ook Dina krijgt het lastig.

En eerlijk: als je weet dat Vlaamse jongeren van 16 tot 24 gemiddeld 80 minuten per dag op TikTok zitten (meer dan op Instagram, Facebook en WhatsApp samen), dan zet zo’n experiment wel aan het denken.

'Ze Zeggen Dat', te zien op maandag 12 mei om 20u40 bij VTM.

Ontdek meer