Calvin Harris gaat na vier jaar weer als vrijgezel door het leven. Hij en Aarika Wolf hebben een punt achter hun relatie gezet.
Het koppel woonde samen in Californië, maar The Sun meldt dat er problemen ontstonden omdat Calvin meer tijd op zijn boerderij in Ibiza wilde doorbrengen. “Hun relatie was al een tijdje gespannen”, zegt een bron. “Calvin wilde meer tijd buiten de Verenigde Staten doorbrengen, maar Aarika woont in Amerika. Bovendien heeft hij een druk jaar voor de boeg met veel shows, waardoor hij vaak van huis zal zijn.”
De twee hebben hun toekomst als koppel besproken en besloten dat nu een goed moment zou zijn om ermee te stoppen. “Het is heel triest, maar ze weten allebei dat dit het beste is.”
‘Temptation Island’-sterren Laura en Roger delen geslacht derde kindje
Laura Moenaert en Roger Osei Bonsu hebben het geslacht van hun derde kindje onthuld. In een video op Instagram maken ze bekend dat ze een zoontje krijgen.
Roger en Laura hebben al twee meisjes. Het wordt nu dus hun eerste jongetje. Laura verraste Roger met dat nieuws tijdens een romantisch diner in een restaurant.
“Ik had hem verteld dat we eind september een gender reveal zouden doen, maar ik had mijn eigen agenda”, schrijft Laura op Instagram. “Ik heb een van Rogers beste vrienden gevraagd om ons te ontmoeten in een restaurant en stiekem alles te filmen (…) Toen de onthulling eindelijk kwam, hadden we allemaal kippenvel en tranen van blijdschap.”
Het eerste kindje van het koppel scheelt dertien maanden met de tweede. En de tweede zal straks ongeveer elf maanden met de derde schelen. Laura was een maand na de komst van hun tweede spruit namelijk al zwanger van de volgende. “Twee bevallingen in een en hetzelfde jaar”, zei Laura onlangs toen ze haar zwangerschap aankondigde. “Het voelt zo zeldzaam, zo intens en vooral: zo magisch.”
Liam Hemsworth weet het zeker: hij heeft zijn grote liefde gevonden. En als je eenmaal weet wie dat is, dan put je er een ring omheen toch? Precies wat de ‘Hunger Games’-acteur nu heeft gedaan. Hij heeft Gabriella Brooks ten huwelijk gevraagd.
De 35-jarige acteur en het 29-jarige model maken het nieuws bekend via Instagram, waar ze een foto van de verlovingsring van Gabriella delen. In het onderschrift staat een hartje.
Liam en Gabriella zijn nu bijna zes jaar samen. Vóór zijn relatie met het model was hij samen met Miley Cyrus, met wie hij kort getrouwd was.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/09 Niall Horan
- 13/09 Olga Leyers
- 13/09 Niall Horan
- 14/09 Marie Verhulst
- 15/09 Lotte Vanwezemael