Calvin Harris na vier jaar weer vrijgezel

Karen Luiken-11 maart 2022 om 07:47

Calvin Harris gaat na vier jaar weer als vrijgezel door het leven. Hij en Aarika Wolf hebben een punt achter hun relatie gezet.

Het koppel woonde samen in Californië, maar The Sun meldt dat er problemen ontstonden omdat Calvin meer tijd op zijn boerderij in Ibiza wilde doorbrengen. “Hun relatie was al een tijdje gespannen”, zegt een bron. “Calvin wilde meer tijd buiten de Verenigde Staten doorbrengen, maar Aarika woont in Amerika. Bovendien heeft hij een druk jaar voor de boeg met veel shows, waardoor hij vaak van huis zal zijn.”

De twee hebben hun toekomst als koppel besproken en besloten dat nu een goed moment zou zijn om ermee te stoppen. “Het is heel triest, maar ze weten allebei dat dit het beste is.”

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer