Opening Super Nintendo World aangekondigd

Dieter Blarinckx-10 maart 2022 om 20:31

Goed nieuws voor de pretpark- en Nintendofans onder jullie, want Universal Studios Hollywood heeft zopas aangekondigd wanneer Super Nintendo World, de nieuwe themazone in het Amerikaanse resort, de deuren zal openen.

Via Instagram liet het park weten dat de nieuwe themazone, die volledig gebaseerd is op de wondere wereld van Super Nintendo, zal openen in de zomer van 2023. Het is niet de eerste Super Nintendo World, die eer ging vorig jaar naar Universal Studios Japan in Osaka.

In dit kleurrijke nieuwe themagebied lijkt het echt alsof je een Super Mario game binnenloopt. In het park vind je attracties geïnspireerd op onder andere Mario Kart en kun je aan de hand van een Power-Up band door het hele park interactieve games spelen. Met een unieke polsband, die gekoppeld is aan een app, verzamel je net als in Super Mario munten tijdens verschillende spellen en challenges.

Check een preview van Super Nintendo World in Japan hieronder:

Netflix deelt trailer van docu over fatale tocht met Titan-onderzeeër

Karen Luiken-25 mei 2025 om 08:02

Het zal niemand ontgaan zijn: de onderzeeër van OceanGates Titan die in juni 2023 tijdens een expeditie ‘vermist’ raakte en pas dagen later gevonden werd. Het gevaarte was geïmplodeerd, met de dood van alle inzittenden als gevolg. Netflix maakte er een documentaire over en brengt die op 11 juni uit. Dit is de officiële trailer.

Het is nu bijna twee jaar geleden dat de onderzeeër het wrak van de Titanic zou gaan bezoeken tijdens een expeditie. Aan boord waren vijf mensen: Stockton Rush, de oprichter en eigenaar van OceanGate, het bedrijf achter de onderzeeër, samen met Shahzada Dawood en zijn 19-jarige zoon Suleman, Hamish Harding en Henri Nargeolet.

Vier dagen na de start van de expeditie werden er wrakstukken van de onderzeeër gevonden op de bodem van de Noord-Atlantische Oceaan. Hoogstwaarschijnlijk is het schip kort na vertrek geïmplodeerd, waarbij alle vijf de passagiers vermoedelijk op slag om het leven kwamen.

De documentaire ‘Titan: The OceanGate Disaster’, die op 11 juni in première gaat, legt de focus op de jaren voorafgaand aan het incident en zoomt in op het doel van OceanGate-CEO Stockton Rush, die grootse plannen had met de onderzeeër.

Miley Cyrus naar ziekenhuis wegens 'walgelijke' infectie

Karen Luiken-25 mei 2025 om 07:38

Miley Cyrus heeft een paar maanden terug een bezoekje moeten brengen aan het ziekenhuis nadat ze kampte met een ‘walgelijke’ infectie. In ‘Jimmy Kimmel Live’ vertelt de zangeres dat ze een ernstige knieblessure opliep na de opnames van de film ‘Something Beautiful’, waar Miley de hoofdrol in speelt.

De film hoort bij het gelijknamige album van Miley en wordt komende week uitgebracht. De opnames vonden afgelopen oktober plaats, en dat is de periode dat het goed misging. Daags na de opnames moest Miley namelijk op de intensive care worden opgenomen omdat ze een ernstige infectie aan haar knieschijf had opgelopen. Hoogstwaarschijnlijk omdat Miley tijdens de opnames voor de video flink over de grond heeft liggen rollen.

Blijkbaar was de infectie zo ernstig, dat zelfs de artsen ervan schrokken. “Chirurgen openen lijken. Ze kijken in ingewanden van mensen, en toch vonden ze mijn infectie nog walgelijk. En ze voeren hersenoperaties uit!”, aldus Miley.

Inmiddels is Miley weer hersteld.

Ontdek meer