EOTB-ster Imke 14 kilo aangekomen door aandoening

Karen Luiken-08 maart 2022 om 06:18

Imke Roose is in een jaar tijd veertien kilo aangekomen door een aandoening aan haar schildklier. Dat laat de ‘Ex On The Beach: Double Dutch’-ster weten in een bericht op Instagram.

“Deze foto posten was echt een struggle”, schrijft Imke bij een beeld van zichzelf. “In een jaar tijd ben ik veertien kilo verdikt door een aandoening aan m’n schildklier. Nooit heb ik er wat van gezegd, tot nu.”

Imke, die vroeger naar eigen zeggen ook worstelde met haar gewicht, vindt het niet niks om veertien kilo zwaarder te zijn. Toch blijft ze positief. “Alleen bekijk ik het nu wel door een roze bril. Er is nu veertien kilo meer Imke om leuk te vinden.”

De realityster staat er rooskleurig in. “Aan elke negatieve kant zit ook een positieve zijde. Niet alles hoeft meteen slecht te zijn, het hangt er gewoon vanaf hoe je het bekijkt.”

Vanessa Hudgens zwanger van tweede kindje

Karen Luiken-13 juli 2025 om 08:02

Heuglijk nieuws voor Vanessa Hudgens en haar man Cole Tucker. De twee mogen hun familie binnenkort uitbreiden met een tweede kindje. Via Instagram maken ze het nieuws bekend.

“Ronde twee”, schrijft Vanessa bij een aantal foto’s van zichzelf en haar lover. Op de beelden is de babybuik van de ‘High School Musical’-actrice al goed te zien. Ze delen niet wanneer ze is uitgerekend en welk geslacht hun nog ongeboren kindje heeft.

Vanessa en Cole werden vorig jaar voor het eerst ouders. Het is tot op de dag van vandaag nog steeds niet bekend of ze toen een dochter of zoon kregen, en welke naam de kleine spruit heeft.

'Jane the Virgin'-actrice Gina Rodriguez opnieuw zwanger

Karen Luiken-13 juli 2025 om 07:57

Er is een nieuw, klein wondertje onderweg voor Gina Rodriguez en haar man Joe Locicero. De ‘Jane the Virgin’-actrice maakt via Instagram bekend dat ze zwanger is.

In een post met daarbij een foto van Gina’s babybuik laat het koppel weten dat ze een meisje krijgen. “Er komt een babymeisje aan”, zo klinkt het onderschrift. “We kunnen niet wachten tot je er bent.”

Het wordt het tweede kindje voor Gina en Joe, die in 2016 met elkaar gingen daten nadat ze elkaar op de set van ‘Jane the Virgin’ hadden ontmoet. Ze verloofden zich in 2018 en in 2019 gaven ze elkaar het jawoord. Twee jaar geleden werden ze voor het eerst ouders van zoontje Charlie.

Ontdek meer