Het is nu bijna een jaar geleden dat MNM-dj’s Sander Gillis en Laura Govaerts een week in de wildernis doorbrachten om 2500 bomen te sparen voor een nieuw bos. De actie was een groot succes en zeker voor herhaling vatbaar. Reden genoeg voor het duo om het binnenkort nog eens dunnetjes over te doen.

MNM-dj's gaan opnieuw op expeditie om te sparen voor nieuw bos
Van 11 tot 15 april doen Sander en Laura een nieuwe poging om te overleven in het bos. Met niets anders dan de kleding die ze dragen en hun radiostudio trekken ze naar het Chartreuzenbos in Holsbeek en Lubbeek. Eten moeten ze verdienen, net zoals een slaapplek en warme kledij. Hoe? Door de hulp van MNM-luisteraars in te schakelen.
Als Sander en Laura erin slagen het een week vol te houden, sparen ze 5000 bomen bij elkaar voor een nieuw bos dat later dit jaar gepland zal worden. Maar er is meer dit keer. Want het duo gaat tijdens de expeditie ook stroom opwekken door te fietsen. Stoppen ze met trappen, dan zal er niets op de radio te horen zijn.
“Dit jaar pakken we het nog groter aan: dubbel zoveel bomen planten én zelf onze elektriciteit bij elkaar trappen”, zeggen de dj’s. “En hopelijk ook dubbel zoveel enthousiaste hulp van onze luisteraars, anders houden we het niet lang uit in het bos. Dus: help ons!”
Disney+ deelt eerste beelden van geanimeerde actiefilm 'Predator: Killer of Killers'
Disney+ komt dit voorjaar met de nieuwe geanimeerde actie-avonturenfilm ‘Predator: Killer of Killers’, waarvan de eerste beelden nu zijn verschenen.
De anthologiefilm volgt drie van de meest meedogenloze krijgers uit de menselijke geschiedenis: een Viking-vrouw die samen met haar jonge zoon op zoek gaat naar wraak, een ninja uit het feodale Japan die het opneemt tegen zijn samoerai-broeder in een genadeloze strijd om de opvolging, en een piloot uit de Tweede Wereldoorlog die het luchtruim betreedt om een buitenaardse dreiging te onderzoeken die gericht is tegen de geallieerden. Hoewel deze krijgers stuk voor stuk dodelijk zijn, blijken ze uiteindelijk slechts prooi voor hun nieuwe vijand – de ultieme killer of killers.
De first look van de film zie je hieronder. Ben je benieuwd naar meer? Dan zal je geduld moeten hebben tot 6 juni, want dat is de dag dat de animatiefilm exclusief op Disney+ verschijnt.

Hoewel het langverwachte tweede seizoen van ‘The Last of Us’ nog van start moet gaan, is er nú al een nieuw vervolg aangekondigd. HBO heeft de populaire reeks volgens Variety verlengd met een derde seizoen.
“We zijn aan het tweede seizoen begonnen met als doel iets te creëren waar we trots op zijn”, aldus showrunner Craig Mazin. “Het eindresultaat heeft zelfs onze meest ambitieuze doelen overtroffen, dankzij onze voortdurende samenwerking met HBO en het onberispelijke werk van onze ongeëvenaarde cast en crew. We kijken ernaar uit om het verhaal van ‘The Last of Us’ voort te zetten met seizoen drie.”
Wanneer het derde seizoen verschijnt, is nog niet bekend. Eerst maar eens het tweede seizoen afwachten, dat op 13 april van start gaat. Daarin zien we hoe Joel en Ellie vijf jaar na de ontwikkelingen uit het eerste seizoen verwikkeld raken in een conflict en een wereld die nog gevaarlijker en onvoorspelbaarder dan die ze achterlieten.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 10/04 Sam Gooris
- 11/04 Duncan Laurence
- 15/04 Emma Watson
- 17/04 Victoria Beckham
- 19/04 Loren Gray