'Familie' verwelkomt nieuw gezin

Karen Luiken-07 maart 2022 om 16:31

‘Familie’ krijgt er nóg een paar nieuwe gezichten bij. Na Jools Jatta Janssens vervoegen ook Senne Meynendonckx en Amine Boujouh de cast. Samen vormen ze het gezin van Samira, die wordt gespeeld door Belinda Voorspoets.

Vorige week hebben we kunnen zien hoe het nieuwe personage Naima haar intrede maakte. Ze beleefde een stomende avond met Guido en belandde met een overdosis alcohol in het ziekenhuis. Daar bleek dat ze niet Naima maar Jamila heet en niet 18 maar 15 jaar oud is.

Wat inmiddels ook duidelijk is geworden, is dat Jamila de dochter is van Samira. Maar ze is niet de enige uit het gezin die de ‘Familie’-kijker verblijdt met vers bloed. Ook haar soapbroertjes Brahim en Ilja zijn vanaf morgen in de reeks te zien.

De personages worden gespeeld door de 22-jarige Amine Boujouh (bekend van #LikeMe) en de 10-jarige Senne Meynendonckx. “Met deze rol is er voor mij een deur geopend naar een groot avontuur. Om het in danstermen te zeggen: ik ben heel dankbaar dat ik nu het podium mag delen met de grote jongens”, zegt Amine. “Mijn personage Brahim zet zijn familie op de eerste plek en dat is wel iets waar ik me volledig mee spiegel. Hij is misschien soms wat heftig in zijn manier van beschermen, maar hij heeft zijn hart wel op de juiste plek. Hij is zeker ook niet bang om van zich te laten horen dus dat zal nog voor vonken zorgen.”

Ook de jonge Senne is blij met zijn nieuwe job. “Thuis ben ik de oudste, maar bij ‘Familie’ ben ik de jongste. Ze noemen mij dan ook al grappend ‘de kleine’. Ik ben heel trots dat ik mee kan spelen in een populaire reeks als ‘Familie’.”

Sadie Sink over einde ‘Stranger Things’: “Verschrikkelijk"

Chelsy Vanlerberghe-26 november 2025 om 10:29

Sadie Sink (23) voelt het einde van 'Stranger Things' hard binnenkomen. In een gesprek met Glamour vertelt ze dat de allerlaatste draaidag “vreselijk” was. “We waren echt aan het rouwen. Het voelde alsof je afscheid neemt van je jeugd,” zegt ze. Sadie stapte op haar veertiende in de serie en groeide samen met de cast op tot wereldsterren.

Toch was opgroeien voor miljoenen ogen niet altijd simpel. Ze vertelt dat ze zich als tiener vaak “super beschermend” opstelde. “Je denkt snel dat je niet mag klagen omdat alles zogezegd perfect gaat. Maar dat maakt het net moeilijker.”

Ondertussen staat Sadie al klaar voor haar volgende big move: een rol in 'Spider-Man: Brand New Day'. Nadat er setfoto’s opdoken, begon het internet meteen te gokken wie ze speelt. Vooral één theorie gaat viraal: dat Sadie de nieuwe Jean Grey zou worden. Zelf reageert ze er heel mysterieus op. “Die geruchten begonnen al voordat ik überhaupt wist dat ik meedeed,” zegt ze. En over haar rode haar als ‘clue’? “Dat zegt niks meer, er bestaan pruiken.” Marvel zou haar pas benaderd hebben terwijl ze nog bezig was met de opnames van 'Stranger Things 5'.

'Mormon Wive' Jessi dropt juicy verhaal achter Demi’s ‘Fruity Pebbles’-moment

Chelsy Vanlerberghe-26 november 2025 om 10:08

In 'Secret Lives of Mormon Wives' krijgen we elke aflevering een blik in het leven van de MomTok-crew uit Utah: religieuze roots, explosieve vriendschappen en vooral héél veel drama. Maar wat er deze week gebeurde tussen Jessi Ngatikaura en Demi Engemann? Dat is messy, zelfs voor hun standaard.

Demi gooide eerst olie op het vuur door op Instagram te insinueren dat de realityshow “meer gescript is dan mensen denken”. Jessi reageerde meteen dat Demi zichzelf gewoon script en dat de rest van de cast wél real is.

Maar het werd pas echt spicy toen Demi op TikTok nog wat sneren uitdeelde. Dat was het moment waarop Jessi besloot om het grootste mysterie van seizoen 1 eindelijk te onthullen: wat betekent ‘Fruity Pebbles’?

Volgens Jessi?
Het zou gaan om een NSFW kink-moment tussen Demi en haar man Bret waarbij, in haar woorden, “Grandpa Bret haar plas drinkt alsof het dirty soda”. Internet = ontploft.

Demi dropt daarop een lange Instagramstory: het was “eenmalig, privé en consensueel”, en ze deelde het “in vertrouwen met Jessi, twee jaar geleden”. Ze vindt het vooral verdacht dat Jessi dit nu pas naar buiten brengt, net nu Jessi’s affaire met ‘Vanderpump Villa’-ster Marciano Brunette the talk of the town is.

Jessi schiet terug dat ze niets verbergt en noemt Demi’s statement “een PR-tekstje”. Volgens haar is Demi degene die dingen onder de mat veegt.

En jawel, Marciano mengt zich óók nog even. In een podcast liet hij vallen dat hij “altijd gevoelens voor Jessi had” en “wou dat hij haar eerst had gekozen”. Niet ideaal voor iemand die al midden in twee ruzies zit, maar de man leeft duidelijk voor chaos.

Het ‘Fruity Pebbles’-verhaal, dat ooit begon als een awkward moment tussen Demi en Whitney (die haar toen een doos Fruity Pebbles cadeau deed), is nu uitgegroeid tot één van de grootste MomTok-plottwists.

En alsof dat nog niet genoeg is: Hulu heeft nét aangekondigd dat er een vierde seizoen aankomt. eDit verhaal is dus allesbehalve voorbij.

Ontdek meer