Mila Kunis en Ashton Kutcher doneren 3 miljoen aan Oekraïne

Dieter Blarinckx-05 maart 2022 om 07:47

Het bekende Hollywoodkoppel Mila Kunis en Ahston Kutcher gaat net zoals Ryan Reynolds en Blake Lively een grote som geld doneren aan de slachtoffers van de Russische inval in Oekraïne. Dat maakte het koppel bekend via instagram. Het koppel is een inzamelingsactie begonnen waarmee ze 30 miljoen dollar hopen op te halen voor hulp aan Oekraïne. Het stel zal de eerste 3 miljoen die binnenkomt zelf verdubbelen zeggen ze.

"Ik ben in 1983 in Chernivtsi in Oekraïne geboren. Ik ben in 1991 naar Amerika gekomen en heb mezelf altijd als trotse Amerikaan gezien. Ik hou van dit land en alles wat het gedaan heeft voor mijzelf en mijn familie. Maar ik ben nooit trotser geweest om Oekraïense te zijn dan nu”, klinkt het bij Mila Kunis.

Het geld dat zal worden verzameld gaat naar Flexport, een organisatie die vluchtelingen bijstaat met hulp en goederen in Polen, Roemenië, Hongarije, Slowakije en Moldavië en naar Airbnb, dat gratis tijdelijke huisvesting biedt aan vluchtelingen uit Oekraïne.

Ondertussen zitten ze al over de 15 miljoen dollar, halfweg dus!

Chapeau!

Kom supporteren tijdens het BK Tetris in Antwerpen

Chelsy Vanlerberghe-20 november 2025 om 16:45

Als je dacht dat Tetris alleen nostalgie was, think again. Zaterdag 22 november wordt Antwerpen omgetoverd tot het strijdtoneel voor het allereerste Belgische Kampioenschap Tetris… in 3D nog wel. Red Bull pakt uit in DIVE, het immersive digital experience center waar de muren, vloer en plafond letterlijk meespelen.

Meer dan 5.600 Belgen namen deel aan de online voorrondes, maar slechts 16 gamers haalden de finale. Zij gaan nu 1 tegen 1 de arena in, tussen gigantische geprojecteerde Tetrominos, met één doel: de titel binnenhalen én België vertegenwoordigen op de wereldfinale in Dubai.

Host van dienst is content creator Shauna Dewit. DJ Amani dropt een exclusieve set (inclusief een gloednieuwe Red Bull Tetris-track). En wie denkt dat je van gamen geen honger krijgt: Pizza Hut voorziet de slices.

Goed nieuws voor iedereen die wil komen supporteren
De toegang is volledig gratis. Dus zin in een namiddag high scores, sfeer en felle duels? Spring binnen bij DIVE (Antwerpen) tussen 14u en 19u en ontdek wie zich tot dé blokjeskoning van België kroont.

TAGMAG is er ook bij: de winnaar van ons eigen leaderboard speelt mee én TAGMAG Insiders Kendi en Kobe komen de sfeer opsnuiven.

Volgende week 3 dagen lang grote staking

Karen Luiken-20 november 2025 om 14:26

Alsof er in de afgelopen maanden nog niet genoeg gestaakt is, komt er volgende week wéér een staking. Drie dagen lang maar liefst, van maandag 24 tot en met woensdag 26 november. Dit is alles wat je moet weten.

Er wordt gestaakt tegen de hervormingsplannen van de federale regering. De staking duurt drie dagen, maar eigenlijk begint-ie zondagavond al. Vanaf 22.00 uur rijden er namelijk veel minder treinen door Vlaanderen en Brussel, en dat duurt tot woensdagavond laat. Naast treinen rijden er ook veel minder bussen en trams door heel Vlaanderen. Er wordt gewerkt aan een alternatieve dienstregeling.

Op dinsdag 25 november staken de openbare diensten in België. De onderwijsvakbonden zullen op in ieder geval één van de drie dagen staken, maar het is nog niet bekend hoe dat er in de praktijk uit gaat zien.

Op de derde en laatste dag is er een nationale stakingsdag door heel België, wat onder andere gevolgen zal hebben voor het luchtverkeer. Op de luchthaven van Zaventem en Brussels Airport vertrekken bijvoorbeeld de hele dag geen passagiersvluchten. Verder zal er ook gestaakt worden in de privésector, maar welke gevolgen dat zal geven, is nog niet duidelijk.

Ontdek meer