De Catwoman die te zien is in de nieuwe ‘The Batman’ valt zowel op mannen als vrouwen. Dat heeft Zoë Kravitz, de actrice die het personage speelt, duidelijk gemaakt in een gesprek met Pedestrian.

Zoë vertolkt in de film de rol van nachtclubmedewerker Selina Kyle, die ook wel bekend staat als Catwoman. Ze ontwikkelt een prille romance met The Batman, maar blijkt daarvoor ook een relatie te hebben gehad met een vrouw. “Dat is hoe ik het interpreteerde, dat ze een romantische relatie hadden”, zegt Zoë. “Ik ben het er helemaal mee eens.”
Regisseur Matt Reeves ontkent noch bevestigt de biseksualiteit van Catwoman. “Ik denk niet dat we rechtstreeks die kant op wilden gaan, maar je kunt het zeker op die manier interpreteren”, zegt hij. “Het was de bedoeling dat er een vrij intieme relatie tussen hen zou zijn."
'The Batman' verschijnt deze week in de bioscoop. Robert Pattinson vertolkt de hoofdrol.
De eerste cijfers van de gloednieuwe film ‘Snow White’ zijn niet best. In het openingsweekend is volgens The Wrap ‘slechts’ 48 miljoen dollar opgehaald. Omgerekend is dat zo’n 44 miljoen euro.
Het heeft meer dan 250 miljoen dollar gekocht om de film te maken en het is nog maar de vraag of de film dat geld ook terug gaat verdienen. Over twee weken komt ‘A Minecraft Movie’ namelijk uit en die film lijkt met dezelfde doelgroep een lastige concurrent te worden voor ‘Snow White’.
‘Snow White’ is een live action-versie van de tekenfilm uit 1937. Rachel Zegler speelt de hoofdrol. Daar is veel kritiek over geweest omdat de actrice latino-roots heeft. Maar dat is voor veel fans niet het enige punt van kritiek geweest, want ook over de casting van de zeven dwergen van Sneeuwwitje is veel gezegd. Je leest daar hier meer over.
We hebben acht jaar op dit nieuws moeten wachten, maar nu is het dan eindelijk zover. Disney en Pixar werken samen aan een vervolg op de populaire animatiefilm ‘Coco’ uit 2017.
De aankondiging werd gedaan door CEO Bob Iger tijdens een jaarlijkse vergadering van The Walt Disney Company. “Hoewel de film zich nog in de beginfase bevindt, weten we dat hij vol humor, liefde en avontuur zal zitten,” zei Iger. “En we kunnen niet wachten om binnenkort meer te delen.”
De eerste film ging over de 12-jarige Miguel, die ervan droomt om muzikant te worden ondanks het generaties oude verbod op muziek van zijn familie. Om het echte verhaal achter zijn familiegeschiedenis te ontrafelen, bezoekt hij het bruisende Land der Doden.
Voor het vervolg komt het originele team weer samen, waaronder regisseur Lee Unkrich en co-regisseur Adrian Molina. Producent Mark Nielsen gaat de film produceren.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Monica Geuze
- 27/03 Mariah Carey
- 28/03 Lady Gaga
- 01/04 Asa Butterfield