Het huidige seizoen van ‘Big Brother’ zal niet zo lang duren als het voorgaande. Waar we vorig jaar 100 dagen konden genieten van het wel en wee van de bewoners, zijn dat er dit jaar slechts 84.
De finale staat gepland op zaterdag 26 maart. Dat houdt in dat het programma in tegenstelling tot vorig jaar al na 84 dagen stopt. Als ‘Big Brother’ de normale 100 dagen zou duren, zou het eindspektakel op zaterdag 10 april plaatsvinden. Maar dat laatste is dus niet het geval.
“Vorig jaar duurde het experiment voor de BB-bewoners inderdaad 100 dagen. Dat dat dit jaar ook het geval zou zijn, hebben we nooit gecommuniceerd”, zegt Barbara Salomon van Play4 tegen Showbizzsite. “Big Brother is dit seizoen onvoorspelbaarder dan ooit, en dus zal hij ook de bewoners verrassen met de lengte van het experiment.”
De bewoners weten nog niet wanneer de finale zal plaatsvinden. “En voorlopig gaan we dat ook zo houden”, klinkt het.
Gezocht: koppels voor nieuwe datingshow
Zijn jij en je partner toe aan een relatieboost? Of aan een ultieme test? Dit is je kans. Een castingbureau is op zoek naar stelletjes die mee willen doen aan een gloednieuw datingprogramma. En nee, het gaat niet om het eerder deze week aangekondigde nieuwe seizoen van ‘Temptation Island’.
Of jullie nou al jaren samenzijn of juist nog genieten van jullie honeymoonfase: elk koppel is welkom om zich aan te melden voor het nieuwe programma. De enige eisen die gesteld worden, is dat deelnemers tussen de twintig en veertig jaar oud zijn en geen kinderen hebben. Ze moeten bereid zijn zich open te stellen en moeten niet bang zijn voor emotie of confrontatie.
Het programma wordt opgenomen bij een verblijf op een luxe, zonnige bestemming. ‘Zijn jij en je partner klaar om in een once-in-a-lifetime ervaring te ontdekken hoe sterk jullie relatie écht is? Voor een nieuw, spraakmakend programma op een tropische locatie zoeken we stellen die hun relatie durven te onderzoeken en op de proef willen stellen’, zo klinkt het in een oproep.
Het is nog niet bekend om welk programma het gaat. Wat wél duidelijk is, is dat er een grote geldprijs aan vast hangt voor de winnaars.
Aanmelden kan hier.
Er komt een einde aan een tijdperk. Het realityprogramma ‘Big Brother’ stopt ermee en daarmee gaan de deuren van de ‘Big Brother’-villa definitief op slot.
Het programma werd de afgelopen vijf jaar uitgezonden op Play, in Nederland keken kijkers via RTL of Videoland naar de reeks. Maar al die partijen hebben nu besloten te stoppen met ‘Big Brother’. Hoewel Play geen reden noemt, zegt RTL dat de keuze is gemaakt vanwege de te hoge kosten.
“‘Big Brother’ is een kostbare coproductie die we de afgelopen seizoenen samen met het Vlaamse Play 4 hebben uitgezonden”, aldus RTL. “Play 4 heeft besloten niet verder te gaan met deze titel, waardoor het helaas niet mogelijk is om ‘Big Brother’ alleen bij RTL 5 en Videoland te continueren.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 06/11 William Boeva
- 07/11 David Guetta
- 07/11 Chuki Beats
- 07/11 Tom Waes
- 09/11 Nathan Naenen