Sony Music stopt de samenwerking met Lil Kleine. De platenmaatschappij laat in een bericht op Instagram weten dat het gedrag van de rapper niet overeen komt met de waarden van het bedrijf.
Lil Kleine werd zondag opgepakt na een vermeende mishandeling van zijn verloofde Jaimie Vaes. “Sony Music neemt de aantijgingen tegen Lil Kleine zeer serieus en tolereert op geen enkele manier het gedrag dat te zien is op de beelden die rondgaan op social media.”
Op die beelden zou te zien zijn hoe Lil Kleine zijn vriendin uit de auto trekt en vervolgens haar hoofd tussen een deur klemt. “Dit conflicteert ernstig met de waarden van ons bedrijf”, vervolgt Sony Music in de verklaring. “Sony Music Entertainment Nederland en Sony Music Publishing Nederland hebben besloten om onze werkrelatie met Lil Kleine stop te zetten.”
Jorik Scholten, echte naam van de artiest, bracht onlangs nog het album ‘Ibiza Stories’ uit met TopNotch. Dat platenlabel is inmiddels gestopt met de promotie van de muziek van Lil Kleine.
Helaas, we zien Red Sebastian aankomende zaterdag niet terug in de finale van het Eurovisie Songfestival. De zanger wist het met zijn nummer ‘Strobe Lights’ niet genoeg punten binnen te halen. Nederland gaat wel door.
In de eerste halve finale kregen vijftien landen de kans zich van hun beste kant te laten zien. Red Sebastian vertegenwoordigde ons land met zijn liedje ‘Strobe Lights’, en hoewel de voorspellingen in eerste instantie positief waren gestemd, schopte hij het niet tot de acht landen die doorgingen. Samen met Slovenië, Azerbeidzjan, Kroatië en Cyprus viel hij af.
Eén van de landen die wél door is, is Nederland. Claude wist met zijn deels Franstalige nummer ‘C’est La Vie’ genoeg stemmen te winnen, net als IJsland, Polen, Estland, Oekraïne, Portugal, Noorwegen, San Marino, Albanië en topfavoriet Zweden.
Donderdag is de tweede halve finale, zaterdag de grote finale.
Het lijkt erop dat we binnenkort afscheid moeten nemen van The Weeknd… of toch niet helemaal? Abel Tesfaye, de man achter de wereldhits ‘Blinding Lights’ en ‘Save Your Tears’, hintte deze week dat hij misschien zijn beroemde artiestennaam vaarwel zegt. Maar tegelijk laat hij de deur op een kier voor iets nieuws.
Tijdens CinemaCon sprak Tesfaye openlijk over het loslaten van zijn muzikale alter ego The Weeknd. Aan de zijde van regisseur Trey Edward Shults en co-ster Jenna Ortega vertelde hij aan Entertainment Weekly dat zijn nieuwe project, het album én de bijhorende film 'Hurry Up Tomorrow', als een soort afscheid voelt. “Het voelt zo,” zei hij. “Maar het zou evengoed een wedergeboorte kunnen zijn. Wie weet?”
De film, die op 16 mei in de zalen komt, is een experimentele psychologische trip waarin Tesfaye een fictieve versie van zichzelf speelt: Abel, een muzikant die kampt met slapeloosheid en wordt meegesleurd in een vreemde, mysterieuze wereld door Anima (Jenna Ortega). Barry Keoghan (van 'Saltburn') speelt zijn manager.
Wat dit project extra speciaal maakt? Het is rechtstreeks geïnspireerd op een liveoptreden in 2022 waar Tesfaye plots z’n stem verloor op het podium in LA. Die ervaring, en het mentale proces dat erop volgde, zorgde voor een complete reset van zijn muzikale visie. Het resultaat: 'Hurry Up Tomorrow.'
Regisseur Trey Edward Shults noemt de film bewust open voor interpretatie. Voor fans voelt het misschien als een afsluiter van The Weeknd, maar ook zonder voorkennis is het een op zichzelf staande trip.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 14/05 Martin Garrix
- 15/05 Pauline Slangen
- 15/05 Chase Hudson
- 16/05 Dimitri Vegas
- 19/05 Sam Smith