Eindigt tweede seizoen 'Euphoria' met Rue’s redding?

Amber Schepers-18 februari 2022 om 11:01

De razend populaire HBO serie 'Euphoria' slaat in bij alle kijkers. De Amerikaanse tienerdrama gaat op alle platformen viraal en terecht. Met nog maar twee afleveringen tot de finale speculeren fans over hoe het tweede seizoen zal eindigen.

Kan Rue zichzelf uit de put halen of komt alle hulp te laat? Zendaya laat alvast weten dat we onze hoop niet mogen verliezen. “Het einde van het tweede seizoen ging normaal anders aflopen, maar Sam en ik konden Rue niet in de steek laten. We moesten hoop hebben in deze serie" vertelt ze aan The Cut.

Ze teaset dat Rue niet zal opgeven en dat er betere tijden aankomen voor Rue en haar familie. “Ik vind dat Rue het verdient, zoals iedereen die hetzelfde meemaakt als haar.” Volgens Zendaya zal die redding in aflevering acht te zien zijn.

De Amerikaanse actrice wint haar eerste Emmy Award met haar rol als Rue. Met haar uitstekende acteerprestatie toont Z een realistische kijk in het leven van een drugsverslaafde, en zo’n rol spelen is niet altijd even gemakkelijk. “Het meeste kan ik van me afzetten, maar er zijn dagen dat ik er zo hard in op ga, waardoor de gevoelens echt voelen”, vertelt ze.

Vier internationale studenten ontdekken het Leuvense leven in 'Leuven Calling'

Chelsy Vanlerberghe-24 november 2025 om 14:34

Wat gebeurt er als je vier internationale studenten loslaat in dé studentenstad van België? Dat ontdek je in ‘Leuven Calling’, de nieuwe vijfdelige docureeks op VRT MAX.

De KU Leuven verwelkomt elk jaar duizenden buitenlandse studenten, en dit academiejaar zijn dat er meer dan 10.000. Vier van hen nemen ons mee tijdens hun eerste vijftig dagen in België en dat levert herkenbare, grappige en soms ontroerende momenten op.

We volgen Giorgia (22) uit Italië, die haar perfectionisme probeert los te laten; Alba (21) uit Spanje, een future engineer met een zwak voor Harry Potter-gebouwen; Dimitrije (22) uit de VS, die tussen pintjes en cantussen balanceert; en Anchala (21) uit Australië, die het Europese studentenleven wil proeven tot de laatste minuut.

Van fakbar tot aula: ‘Leuven Calling’ toont hoe het voelt om ver van huis een nieuw leven op te bouwen. ‘Leuven Calling’ is vanaf vandaag te streamen op VRT MAX.

Kerstserie 'Single Bells' krijgt tweede seizoen

Karen Luiken-24 november 2025 om 06:05

Vorig jaar mochten we al van de heerlijke kerstserie ‘Single Bells’ genieten en dit jaar zal dat niet anders zijn. Vanaf maandag 15 december kun je bij VTM genieten van het tweede seizoen.

In het eerste seizoen zagen we hoe Mina met behulp van haar gezin een lief zocht, in de hoop dat ze kerst eindelijk eens niet als enige single aan de feestdis moest vieren. Na heel wat rampzalige dates vond ze de liefde verrassend dicht bij huis, bij buurman Roel.

Een jaar later wonen de twee samen en organiseren ze voor het eerst het grote familiediner - één week voor kerst. Het moet dé perfecte avond worden. Tot mama Annie plots in haar eentje voor de deur staat. Zij en papa Piet zijn uit elkaar. Zussen Mina, Babs en Daffy besluiten alles op alles te zetten om hun ouders vóór Kerstmis weer bij elkaar te krijgen. Hoe? Door dates te regelen met de meest onaantrekkelijke en onuitstaanbare types. Zo kan mama Annie niet anders dan weer in de armen van papa Piet belanden. Toch?

De cast bestaat uit onder anderen Julie Van den Steen, Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn.

Ontdek meer