Instead of meat I eat veggies and pussy. Met die zin begint het ietwat bizarre liedje waarmee Letland dit jaar naar het songfestival gaat. Het nummer gaat nú al viral op TikTok.
Het liedje heet ‘Eat Your Salad’, is afkomstig van de band Citi Zēni en wordt gezongen door de zanger Jānis Pēterson. Het gaat over vegetariërs, maar neemt tegelijkertijd ook een seksueel onderliggende boodschap met zich mee.
Letland brengt het nummer tijdens de eerste halve finale op dinsdag 10 mei ten gehore. Andere landen die op die dag aan de beurt zijn, zijn Nederland, Albanië, Noorwegen, Portugal, Rusland, Slovenië, Oostenrijk, Zwitserland, Armenië, Denemarken, Bulgarije, Moldavië, Kroatië, Griekenland, Litouwen, Oekraïne en IJsland.
Ons Belgenlandje is op donderdag 12 mei aan de beurt, samen met Cyprus, Georgië, Australië, Montenegro, Roemenië, Tsjechië, Azerbeidzjan, Finland, Servië, Polen, San Marino, Israël, Zweden, Malta, Estland, Ierland en Noord-Macedonië.
Op zaterdag 14 mei is de finale.
Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg
De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.
Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”
Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.
Bebe Rexha deelt openhartig verhaal over miskraam na bodyshaming op Met Gala
Bebe Rexha was maandagavond een van de vele sterren op de rode loper van het Met Gala. Ze verscheen in een glamoureuze zwarte outfit, maar ondanks haar stijlvolle verschijning kreeg ze het zwaar te verduren van online bodyshamers. Op X deelde ze daarop een eerlijke, pijnlijke boodschap.
“Ik ben zo moe van mensen die commentaar geven op mijn gewicht,” schreef ze. “Ik heb PCOS en worstel met onvruchtbaarheid. Ik werd zwanger, maar het liep niet goed af en ik heb die pijn in stilte gedragen.” De post werd later verwijderd, maar ging razendsnel rond op sociale media.
Polycysteus Ovariumsyndroom (PCOS) is een hormonale aandoening die de werking van de eierstokken beïnvloedt en vruchtbaarheidsproblemen kan veroorzaken. Dat Rexha hiermee kampt, was al langer bekend, maar dit is de eerste keer dat ze vertelt over een miskraam. “Ik was niemand die waarheid verschuldigd, maar misschien denk je nu twee keer na voor je iets zegt over iemands lichaam", voegde ze eraan toe. Ze sloot af met: “Ik ga nu genieten van mijn dag… Fijne dag allemaal, love you.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson