Een van Netflix’ meest bizarre datingexperimenten tot nu toe krijgt een wederom een vervolg. Er zijn nieuwe afleveringen van ‘Love Is Blind’ aangekondigd!
In ‘Love Is Blind’ worden verschillende vrijgezelle dames en heren in twee aparte huizen gezet. De singles voeren gesprekken zonder van elkaar te weten hoe ze eruitzien. Dat doen ze in de zogenoemde ‘pods’, ruimtes waarin ze elkaar wel kunnen horen, maar niet kunnen zien.
Ze gaan op zoek naar een zinvolle connectie en zullen zich, als ze die eenmaal hebben gevonden, met elkaar verloven. Eenmaal terug in de echte wereld leren de koppels elkaar nog beter kennen en werken ze samen naar hun trouwdag toe. Soms gaat dat goed, soms compleet mis.
Het eerste seizoen van ‘Love Is Blind’ verscheen twee jaar geleden op Netflix, het tweede is sinds kort te zien. Wanneer we het derde kunnen verwachten, is nog niet bekend. De opnames zitten er volgens de maker van de show, Chris Coelen, in ieder geval al op. "We hebben seizoen drie al gefilmd", zegt hij tegen Metro UK. "Elk seizoen is uniek. Het derde seizoen wordt heel anders dan de eerste twee seizoenen."
Verveel je je? Heb je tijd over in je vakantie? Of ben je gewoon op zoek naar iets nieuws om naar te kijken? We've got you covered. Of eigenlijk: Streamz has got you covered. De streamingsdienst heeft de gloednieuwe Vlaamse reeks 'Oh, Otto' online geslingerd.
‘Oh, Otto’ gaat over de 26-jarige Otto die het leven prima voor elkaar lijkt te hebben. Of dat denkt hij toch. Want wanneer zijn eerste lief Boris hem dumpt en zijn beste vriendin Lente hun geliefde Brussel verlaat, blijft hij achter vol twijfels en vragen. Hij besluit zijn hart te vullen met vluchtige liefde en gaat op zoek naar zijn plaats binnen de bruisende, Brusselse queer scene. Met zijn online alter ego in zijn broekzak duikt hij in een wereld vol nachtelijke escapades, gaybars en zelfontdekking.
De cast bestaat uit onder anderen Jonathan Michiels (‘Hawa & Adam’), Jennifer Heylen (‘Northern Lights’), Gijs De Corte (‘Assisen’), Flor Van Severen (‘Single Bells’) en Emilie De Roo (‘Nonkels’). Maar er zullen ook nog enkele andere bekende gezichten opduiken in de reeks, waaronder Thomas Mustin als gastacteur.
Miley Cyrus dropt visueel album ‘Something Beautiful’ op Disney+
Miley Cyrus-fans, hou jullie vast: op 30 juli komt het volledige visuele album ‘Miley Cyrus: Something Beautiful’ naar Disney+. De popster trekt opnieuw alle registers open met dertien nieuwe nummers, vergezeld van een kleurrijke en fantasierijke popopera.
De film ging eerder al in première op het Tribeca Festival en kreeg een eenmalige bioscooprelease in Kinepolis. Nu komt hij eindelijk ook naar je beeldscherm. Miley werkte voor deze release samen met XYZ Films en regisseur Panos Cosmatos (bekend van de film Mandy), én ze nam zelf ook een regierol op zich.
Het project markeert opnieuw een samenwerking met Disney, die haar vorig jaar nog uitriep tot Disney Legend. En eerlijk: wie Hannah Montana heeft gekeken, weet hoe terecht dat is.
Ontdek meer
Netflix gaat raketlanceringen livestreamen
In 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1.
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Harper Beckham
- 10/07 Perrie Edwards
- 14/07 Oliver Symons
- 14/07 Flo Windey