Het is gedaan met de schattige Robots uit ‘The Masked Singer’. Ze zijn ontmaskerd en daar is vooral gastheer Niels Destadsbader niet zo blij mee. “Dit vind ik écht niet tof! Zo spijtig! Dit waren eerlijk gezegd een beetje mijn favorieten."
Onder de twee reusachtige pakken zaten tortelduifjes Lize Feryn en Aster Nzeyimana. Zij verbaasden jong en oud de voorbije weken met hun zang- en raptalent. “We hebben ons echt goed geamuseerd”, zo klonk het.
Toen het koppel werd gevraagd voor het programma, hebben ze lang getwijfeld. “We hebben die vraag behandeld, afgewezen, toch de deur op een kier gezet en na lang beraad beslist om toch mee te doen”, vertelt Aster in ‘Behind The Mask’ op VTM GO. “Ik dacht: ik ga dat niet doen met mijn werk als serieuze journalist. Maar dan dacht ik: ik bén geen serieuze journalist.”
“Het koppel genoot ervan om The Masked Singer samen te kunnen beleven. “Het was een stap in het onbekende”, besluit Lize. “En het leuke is dat we dit samen konden doen. De ontgoocheling eens je eruit ligt is zó groot. De grond zakt van onder je voeten weg.” Aster: “Het was een eer om te mogen meedoen. Ik was zo blij dat we dit met twee konden beleven. Alles is leuker als je het kan delen met mensen. We hebben alles bereikt wat we wilden. Ik wou een keer goed zingen en een keer goed rappen met Lize. Dat is gelukt.”
Gezocht: koppels voor nieuwe datingshow
Zijn jij en je partner toe aan een relatieboost? Of aan een ultieme test? Dit is je kans. Een castingbureau is op zoek naar stelletjes die mee willen doen aan een gloednieuw datingprogramma. En nee, het gaat niet om het eerder deze week aangekondigde nieuwe seizoen van ‘Temptation Island’.
Of jullie nou al jaren samenzijn of juist nog genieten van jullie honeymoonfase: elk koppel is welkom om zich aan te melden voor het nieuwe programma. De enige eisen die gesteld worden, is dat deelnemers tussen de twintig en veertig jaar oud zijn en geen kinderen hebben. Ze moeten bereid zijn zich open te stellen en moeten niet bang zijn voor emotie of confrontatie.
Het programma wordt opgenomen bij een verblijf op een luxe, zonnige bestemming. ‘Zijn jij en je partner klaar om in een once-in-a-lifetime ervaring te ontdekken hoe sterk jullie relatie écht is? Voor een nieuw, spraakmakend programma op een tropische locatie zoeken we stellen die hun relatie durven te onderzoeken en op de proef willen stellen’, zo klinkt het in een oproep.
Het is nog niet bekend om welk programma het gaat. Wat wél duidelijk is, is dat er een grote geldprijs aan vast hangt voor de winnaars.
Aanmelden kan hier.
Er komt een einde aan een tijdperk. Het realityprogramma ‘Big Brother’ stopt ermee en daarmee gaan de deuren van de ‘Big Brother’-villa definitief op slot.
Het programma werd de afgelopen vijf jaar uitgezonden op Play, in Nederland keken kijkers via RTL of Videoland naar de reeks. Maar al die partijen hebben nu besloten te stoppen met ‘Big Brother’. Hoewel Play geen reden noemt, zegt RTL dat de keuze is gemaakt vanwege de te hoge kosten.
“‘Big Brother’ is een kostbare coproductie die we de afgelopen seizoenen samen met het Vlaamse Play 4 hebben uitgezonden”, aldus RTL. “Play 4 heeft besloten niet verder te gaan met deze titel, waardoor het helaas niet mogelijk is om ‘Big Brother’ alleen bij RTL 5 en Videoland te continueren.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Russo