Aan, uit, aan, uit. De relatie van Giannina Gibelli en Damian Powers is twee jaar lang moeilijk bij te houden geweest. Ze leerden elkaar kennen door ‘Love is Blind’, besloten in dat programma het leven samen door te willen brengen, dumpten elkaar vervolgens en kwamen toen weer samen. Toch hebben ze nu besloten er definitief een punt achter te zetten. Giannina laat in een gesprek met E! weten dat ze vrijgezel is.
“Ik ben officieel single”, aldus Giannina. “Ik voel me er heel goed bij. Ik ben gelukkig, heb gereisd en mijn leven geleefd. Ik zie wel waar de wereld me brengt.”
Dat de relatie tussen Giannina en Damian niet altijd over rozen is gegaan, hebben fans van ‘Love is Blind’ allemaal kunnen zien. In de onlangs verschenen reünie-aflevering kwam bijvoorbeeld het onderwerp Fransesca aan bod, de ‘Too Hot to Handle’-ster met wie Damian een tijdje geleden is gespot. Damian besloot haar zelfs mee te nemen naar een feestje van 'Love is Blind'.
“Het ging toen niet goed tussen Damian en mij”, zegt Giannina daarover. “Misschien had hij daarom het gevoel dat hij iemand mee moest nemen."
Singles gezocht voor nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch'
Joejoeeee, ben jij toe aan een nieuw avontuur? Niet vies van een drank, drama en een leger aan exen? Dan ben jij misschien wel de perfecte kandidaat voor het aankomende nieuwe seizoen van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’.
De Nederlands-Belgische versie van ‘Ex On The Beach: Double Dutch’ heeft al elf seizoenen gehad, maar toch is de lol er nog steeds niet vanaf. Achter de schermen wordt namelijk alweer keihard gewerkt aan een vervolg. En voor dat vervolg zijn nog nieuwe singles nodig.
In een oproep worden zowel Nederlandse als Belgische vrijgezellen gevraagd zich te melden. ‘Durf jij (m/v/x) de confrontatie aan te gaan met een leger aan exen in het heetste programma van Nederland én België? En ben jij klaar voor een flinke portie drama? Meld je dan aan voor een eventueel nieuw seizoen van: ‘Ex on the Beach: Double Dutch’ en wie weet is jouw EX next!’, zo klinkt het in de oproep.
Geïnteresseerden kunnen zich hier melden.
De cast van het tweede seizoen van de hitserie ‘Shõgun’ krijgt zowel nieuwe als terugkerende gezichten. Dat maakt Disney vandaag bekend in een persbericht, waaruit ook blijkt dat dat de productie in januari van start gaat in Vancouver.
Het tweede seizoen speelt zich meer dan tien jaar na de gebeurtenissen van het eerste seizoen af. Daarin zagen we hoe Lord Yoshii Toranaga voor zijn leven vocht terwijl zijn vijanden binnen de Raad van Regenten zich tegen hem verenigden. Toen een mysterieus Europees schip gestrand werd aangetroffen in een nabijgelegen dorp, deelde de Engelse piloot John Blackthorne essentiële strategische geheimen met Toranaga, die de machtsverhoudingen in zijn voordeel deden doorslaan en een burgeroorlog die een eeuw zou bepalen, zouden winnen. Het tweede seizoen vervolgt de historisch geïnspireerde saga van deze twee mannen uit verschillende werelden, wier lot onlosmakelijk met elkaar verbonden is.
De hoofdrollen worden weer gespeeld door Hiroyuki Sanada en Cosmo Jarvis. Andere terugkerende sterren zijn Fumi Nikaidô (Ochiba), Shinnosuke Abe (Buntaro), Hiroto Kanai (Omi), Yoriko Dôguchi (Kiri), Tommy Bastow (Alvito), Yuko Miyamoto (Gin), Eita Okuno (Saeki) en Yuka Kouri (Kiku). Maar zoals gezegd is er ook plek voor nieuwe castleden, zoals Ren Meguro (Kazutada), Asami Mizukawa (Aya), Masataka Kubota (Hyūga), Sho Kaneta (Hidenobu), Takaaki Enoki (Lord Ito) en Jun Kunimura (Gōda).
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 23/11 Miley Cyrus
- 24/11 Tom Odell