Gers Pardoel brengt met nieuw nummer ode aan vriendin

Karen Luiken-05 februari 2022 om 08:28

Gers Pardoel heeft zijn nieuwe vriendin op een bijzondere manier in het zonnetje gezet. De zanger heeft speciaal voor Ann-Sophie van Triel een nieuw nummer opgenomen.

Het liedje heet ‘Ik neem jou niet voor lief’ en is sinds gisteren te beluisteren. Gers zingt teksten als ‘weet dat mijn liefde gratis is voor jou’ en ‘met jou ben ik mezelf, we delen nu een hart, je bent mijn beste helft’.

De zanger laat weten het nummer op 5 maart voor het eerst live ten gehore te zullen brengen. Dan staat hij met een nieuw concert in de Lotto Arena.

Gers en Ann-Sophie hebben elkaar leren kennen door een project waar ze samen aan werkten. Ze bevestigden hun relatie halverwege 2021.

Loyle Carner komt naar Brussel

Chelsy Vanlerberghe-25 april 2025 om 09:53

Yes, hij is back! Loyle Carner, het Britse rapfenomeen met een gouden pen en een nog betere live-reputatie, staat op zaterdag 25 oktober 2025 in Vorst Nationaal. Dat wordt zijn grootste show ooit in België.

Na zijn krachtige album ‘hugo’ uit 2022 bleef Carner allesbehalve stilzitten. Vorig jaar bracht hij een live-album uit dat hij opnam in de Royal Albert Hall, speelde hij op grote festivals en begin april dropte hij twee nieuwe tracks: 'all i need' en 'in my mind'. Die geven alvast een voorsmaakje van zijn nieuwe plaat ‘hopefully !’, die op 20 juni uitkomt.

Tickets voor het concert in Vorst Nationaal gaan op vrijdag 2 mei om 9u in verkoop via livenation.be. Prijzen starten vanaf €45,80. Wie er vroeg bij wil zijn, kan ook gebruik maken van de presale via Mastercard of de Live Nation-website, vanaf woensdag 30 april.

Dit is waarom je Ekonomika Kiesweek niet mag missen

Chelsy Vanlerberghe-22 april 2025 om 16:13

Leuven maakt zich op voor drie dagen feest, want van 28 tot 30 april strijkt de Ekonomika Kiesweek neer op de Philipssite. En da’s niet zomaar een weekje feesten: dit is met 17.000 bezoekers het grootste studentenevenement van België. Gratis eten en drinken? Check. Artiesten op het podium? Check. Een poging om een wereldrecord te breken? Hell yes.

Met maar liefst 17.000 aanwezigen is de Kiesweek al jaren een vaste waarde op de studentenagenda. De organisatie ligt in handen van vijftien gemotiveerde economiestudenten, bijgestaan door zo’n 200 vrijwilligers. Dit jaar steken ze alles in een nieuw kleedje: een andere locatie, frisse concepten en een programma waar elke student iets aan heeft.

De 96ste editie pakt uit met een nieuwe locatie: de Philipssite in Leuven wordt drie dagen lang omgetoverd tot studentparadijs. Op maandag en dinsdag kan je overdag chillen in de festivalzone met foodtrucks, activiteiten en optredens van live artiesten. ’s Avonds gaat het dak eraf met een TD op maandag in STUK en een quiz met zotte prijzen op dinsdag.

Woensdag is er een aparte dag voor alle economiestudenten, met een paintball-arena, foodcourt en als hoogtepunt een wereldrecordpoging: de langste bierestafette ooit. Geen zorgen voor de BOB’s onder ons: er wordt non-alcoholisch bier gebruikt. En voor elke pint die passeert, gaat er 30 cent naar De Wissel, een organisatie die zich inzet voor kwetsbare jongeren en gezinnen.

Dries Callewaert, kandidaat-praeses van het nieuwe bestuur, noemt het “de spectaculairste editie ooit” en benadrukt dat het volledige event gratis is. “We zijn een groep durvers die vanaf dag één zijn ingevlogen. Een betere leerschool naast je studie bestaat niet.”

Zin in een paar dagen gratis fun, drank en muziek? Dan weet je waar je moet zijn. Check hier het volledige programma.

Ontdek meer