Gers Pardoel brengt met nieuw nummer ode aan vriendin

Karen Luiken-05 februari 2022 om 08:28

Gers Pardoel heeft zijn nieuwe vriendin op een bijzondere manier in het zonnetje gezet. De zanger heeft speciaal voor Ann-Sophie van Triel een nieuw nummer opgenomen.

Het liedje heet ‘Ik neem jou niet voor lief’ en is sinds gisteren te beluisteren. Gers zingt teksten als ‘weet dat mijn liefde gratis is voor jou’ en ‘met jou ben ik mezelf, we delen nu een hart, je bent mijn beste helft’.

De zanger laat weten het nummer op 5 maart voor het eerst live ten gehore te zullen brengen. Dan staat hij met een nieuw concert in de Lotto Arena.

Gers en Ann-Sophie hebben elkaar leren kennen door een project waar ze samen aan werkten. Ze bevestigden hun relatie halverwege 2021.

Mumford & Sons keren terug naar Rock Werchter

Chelsy Vanlerberghe-12 november 2025 om 09:03

Rock Werchter heeft er weer een grote naam bij: Mumford & Sons zakken komende zomer af naar het Festivalpark. De Britse band rond Marcus Mumford brengt op donderdag 2 juli 2026 hun mix van folk, rock en pure festivalvibes naar Werchter.

Het wordt ondertussen hun vijfde passage op het festival en de timing kon niet beter. De groep zit midden in een creatieve piek: zeven maanden na hun vorige plaat ‘Rushmere’ komt op 13 februari al het nieuwe album ‘Prizefighter’. Verwacht dus een set vol klassiekers als ‘Little Lion Man’ en ‘The Cave’, maar ook gloednieuwe songs.

Rock Werchter 2026 vindt plaats van donderdag 2 tot zondag 5 juli. Eerder werden ook The Cure, Gorillaz, Twenty One Pilots en The xx aangekondigd.

fTickets zijn verkrijgbaar vanaf vrijdag 21 november om 10 uur. Pre-registreren kan via rockwerchter.be.

Vier Grammy-nominaties voor Justin Bieber

Karen Luiken-08 november 2025 om 11:46

Er bestaat een best reële kans dat Justin Bieber er met een Grammy vandoor gaat. De zanger is maar liefst vier keer genomineerd voor de belangrijkste muziekprijzen ter wereld.

Twee van de vier nominaties heeft Justin te danken aan zijn album ‘Swag’, waarvoor hij genomineerd is in de categorieën album van het jaar en beste pop vocal album. De twee andere nominaties zijn voor zijn liedjes ‘Daisies’ (beste pop solo optreden) en ‘Yukon’ (beste r&b-optreden).

Vier nominaties is natuurlijk veel, maar Kendrick Lamar heeft er nog veel meer. Hij maakt met negen nominaties de meeste kans bij de Grammy’s, die op 1 februari worden uitgereikt in Los Angeles.

Andere kanshebbers zijn onder anderen Drake, Lady Gaga, Sabrina Carpenter, Ariana Grande, Shawn Mendes, Bebe Rexha, Cardi B en Childish Gambino.

Ontdek meer