In tegenstelling tot wat eerdere berichten suggereerden, treedt Adele volgende week toch op tijdens de uitreiking van de BRIT Awards. Dat laat de zangeres zelf weten via een post op Instagram.
Een paar weken geleden cancelde Adele haar concertreeks in Las Vegas omdat een groot deel van haar team besmet zou zijn met het coronavirus, en ze haar shows daarom niet optimaal kon voorbereiden. Niet veel later kwam het bericht naar buiten dat ze ook haar optreden bij de BRIT Awards niet door zou laten gaan. Volgens geruchten omdat ze relatieproblemen zou hebben met haar vriend Rich Paul.
Toch lijkt niets minder waar. “Ik ben heel blij om te kunnen zeggen dat ik volgende week bij de BRIT Awards aanwezig ben”, schrijft Adele, die in haar bericht ook meteen de roddels over haar relatie uit de wereld helpt. “Jullie krijgen de groetjes van Rich.”
Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek
© Joel Hoylaerts
Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.
Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.
De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.
Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.
Liam Payne verschijnt in trailer van zangshow 'Building the Band'
Een van de laatste projecten waar Liam Payne aan werkte voordat hij vorig jaar in oktober overleed, verschijnt binnenkort op Netflix. Het gaat om de zangshow ‘Building the Band’, waarvan nu de officiële trailer is verschenen.
In ‘Building the Band’ strijden getalenteerde zangers op een plekje in een nieuwe zanggroep. Liam Payne is gastjurylid in de show, samen met Kelly Rowland en Nicole Scherzinger.
De opnames van de zangcompetitie werden een paar maanden voor de dood van Liam Payne – hij overleed op 16 oktober door een val van een balkon van een hotel in Buenos Aires – al afgerond. Het was nog even de vraag of de serie daarna nog zou verschijnen, maar Netflix liet in januari weten dat dit inderdaad het geval was. De familie van Liam heeft de show volgens de streamingsdienst zelf beoordeeld en steunt zijn deelname.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 29/06 Nathan Vandergunst/Acid
- 29/06 Camila Mendes
- 01/07 Veerle Dejaeger
- 01/07 Nathan Bouts
- 02/07 Margot Robbie