Nieuw album van Ella Henderson op komst

Nico De Greef-31 januari 2022 om 16:28

De Britse zangeres Ella Henderson (26) heeft op sociale media aangekondigd dat ze op 11 maart haar langverwachte tweede plaat zal uitbrengen. De nieuwe plaat omvat 16 nieuwe nummers en zal de titel 'Everything I Didn't Say' dragen.

Ella Henderson deed in 2012 mee aan het bekende Britse TV-programma The X Factor, waar ze uiteindelijk op de 6e plaats eindigde. Ondanks haar eliminatie, kreeg ze toch een platencontract aangeboden. Twee jaar later bracht Ella haar debuutalbum 'Chapter One' uit, waarbij ze met haar eerste single ‘Ghost’ een grote hit scoorde in de Britse charts. Nadien verdween de zangeres jaren lang uit de spotlights en leek het zelfs even alsof haar carrière voorbij was. Maar niets is minder waar, want de zangeres kondigt nu aan dat ze op 11 maart met de opvolger van haar debuutalbum komt.

"Ik weet dat het erg lang heeft geduurd, maar ik wilde de tijd nemen om echt mijn hart en visie te volgen, om iets te creëren dat mij volledig vertegenwoordigt, wie ik nu ben en waar ik voor sta", aldus de zangeres over het nieuwe album.

De nieuwe plaat komt met 16 nieuwe nummers die, wanneer je ze achter elkaar afspeelt, samen een dagboek vormen. Eén van de nummers, 'Brave', kun je hieronder alvast beluisteren.

Welcome back, Ella!

Rock Werchter boekt Moby voor komende editie

Karen Luiken-18 november 2025 om 11:54

De nu al indrukwekkende line-up van Rock Werchter wordt met de dag indrukwekkender. Vandaag heeft de organisatie aangekondigd dat niemand minder dan Moby tijdens het komende festival op zal treden.

Het is de eerste keer sinds 2008 dat Moby het podium van Rock Werchter beklimt. Dat doet hij op de afsluitende dag, namelijk zondag 5 juli.

Moby is al de zesde aangekondigde artiest voor Rock Werchter 2026. Eerder werden ook al The Cure, Twenty One Pilots, The XX en Mumford & Sons op de line-up gezet.

Kaartjes voor het festival gaan vanaf 21 november in de verkoop.

Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:29

Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.

Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.

De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.

De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.

‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.

Ontdek meer