'Bridgerton'-ster wil geen commentaar over lichaam

Karen Luiken-01 februari 2022 om 06:03

Heb je iets te zeggen over het lichaam van Nicola Coughlan? Laat het de ‘Bridgerton’-actrice niet horen. Ze is helemaal klaar met andermans meningen en roept haar Twitter-volgers dan ook vriendelijk op om opmerkingen over haar niet langer te delen. Of dat nou positieve of negatieve comments zijn.

Nicola, die Penelope Featherington speelt in ‘Bridgerton’, deelde zondag een selfie op social media. “Even een mededeling. Als je een mening hebt over mijn lichaam, deel die dan alsjeblieft niet met mij”, schreef ze erbij. “De meeste mensen zijn aardig en proberen niet aanstootgevend te zijn, maar ik ben ook maar een mens en het is moeilijk om van duizenden mensen te moeten horen hoe je eruitziet.”

De actrice schrijft dat het oké is als mensen een mening over haar hebben, zolang ze die maar voor zich houden. “Ik begrijp dat ik op televisie verschijn en dat mensen iets over me te zeggen hebben. Maar ik smeek jullie om het niet rechtstreeks naar mij te sturen.”

Vanessa Hudgens bevallen van tweede kindje

Karen Luiken-30 november 2025 om 18:34

She did it. Vanessa Hudgens is bevallen van haar tweede kindje. Dat laat de actrice weten via Instagram.

"Ik heb het gedaan", aldus Vanessa in haar bericht. "Weer een kindje gekregen! Een bevallig is een wilde rit. Dikke shout out naar alle mama's. Het is geweldig wat je lichaam allemaal kan."

Over het geslacht en de naam van haar tweede kindje deelt Vanessa nog niks. Het is het tweede kindje van haar en haar partner Cole Tucker, met wie ze sinds 2020 samen is. Vorig jaar verwelkomden ze hun eerste kindje.

'Cassie krijgt OnlyFans-account in derde seizoen Euphoria'

Karen Luiken-29 november 2025 om 11:32

Cassie Howard, het personage van Sydney Sweeney in ‘Euphoria’, gaat in het derde seizoen mogelijk een steamy verhaallijn tegemoet. Het gerucht gaat dat Cassie een OnlyFans-account zal beheren in het langverwachte vervolg.

Het gerucht heeft de wereld bereikt door een besloten preview van de teasertrailer, die nog niet beschikbaar is voor de buitenwereld. Daarin zou de kijker Cassie zien in een pikante outfit terwijl ze content schiet voor – waarschijnlijk – OnlyFans.

Actrice Sydney heeft nog niet gereageerd op de geruchten. Wel zei ze eerder al dat haar personage in vorige seizoenen al crazy was, maar dat ze in het derde seizoen ‘erger dan ooit’ zal zijn.

Over een paar maanden komen we erachter of de roddels op waarheid berust zijn. Het derde seizoen van ‘Euphoria’ verschijnt namelijk in het voorjaar van 2026 op HBO Max.

Ontdek meer