TAGMAG

The Starlings stellen concert Lotto Arena uit tot 29 mei

Dieter Blarinckx-30 januari 2022 om 10:13

Tom Dice en Kato Callebaut, beter bekend als The Starlings, zetten hun grote concert in de Lotto Arena (weer) uit naar 29 mei. Normaal zouden de twee al op 13 februari spelen in de Antwerpse Lotto Arena, maar het duo geraakt naar eigen zeggen niet klaar.

“We geraken nooit meer op tijd klaar met alle voorbereidingen en we willen een topshow geven die blijft nazinderen. Het goede nieuws is wel dat we dan meteen ook kunnen uitpakken met nieuwe muziek. Tegen dan is ons tweede album uit”, klinkt het op instagram.

Het is nu de derde keer dat hun concert werd uitgesteld. Vorig jaar stelden ze de show uit door de pandemie: “Onze show van 14 februari gaat door, maar niet op 14 februari 2021, wel op een nieuwe datum: 13 februari 2022”, klonk het toen.

Voor de nieuwe datum, 29 mei 2022, zijn nog tickets beschikbaar! Meer info kan je hier vinden.

Ariana Grande en broer brengen eerste gezamenlijke nummer uit

Karen Luiken-09 juli 2025 om 15:12

Ariana Grande heeft de muzikale handen ineen geslagen met haar broer Frankie. De twee komen voor het eerst samen met een nummer.

Het nieuws wordt bekendgemaakt via de Instagram-pagina van Frankie. “Dit liedje is heel persoonlijk voor mij, en dat zij erop te horen is, maakt het nog betekenisvoller”, aldus de muzikant. “Ik kan niet wachten tot jullie het kunnen horen.”

Het gaat om een luxe versie van het nummer ‘Hotel Rock Bottom’, dat vrijdag verschijnt. Via Instagram krijgen fans alvast een voorproefje.

Waarom The Day Before Tomorrow het perfecte einde van je zomer wordt

Chelsy Vanlerberghe-09 juli 2025 om 12:20

Oké, oké, de zomer is nog maar net begonnen. Maar wees eerlijk: stiekem ben je nú al plannen aan het maken voor dat laatste knalfeestje. Dat ene festival waarop je nog één keer alles geeft voor het back-to-school of back-to-work gedoe begint. En laat The Day Before Tomorrow nu nét dat zijn.

Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een mini-universum vol muziek, zon en chaos. De line-up is stacked met namen als Boef, Bankzitters, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky en DJ F.R.A.N.K.

The Day Before Tomorrow is intussen al aan z’n twaalfde editie toe en TAGMAG is er dit jaar voor het eerst ook bij.

TDBT valt net voor het back-to-schoolmoment en voelt daardoor als de officiële “laatste” dag van de zomer. Nog één keer hard gaan gaan alsof het je laatste is. Geen tent meesleuren, geen drie dagen brak rondlopen. Gewoon opstaan, fit aankomen, kapot gaan en tevreden naar huis.

Tickets kosten 38 euro en zijn nu te koop via thedaybeforetomorrow.be. Ze zitten al in de derde en laatste wave, dus als je erbij wil zijn: niet treuzelen.

Ontdek meer