TAGMAG

Petitie voor Travis Scott op Coachella gestart

Dieter Blarinckx-27 januari 2022 om 17:16

Er is een online petitie gestart om de veelbesproken Amerikaanse rapper Travis Scott toch op het festival Coachella te krijgen. De rapper werd onlangs geschrapt als headliner van het populaire Amerikaanse festival, na alle heisa op Astroworld vorig jaar. Nu zijn fans een petitie gestart om zo een gastoptreden tijdens het concert van Kanye West te fixen tijdens de editie van dit jaar. Daarnaast willen ze hem terug als headliner op Coachella in 2023.

“Nadat Coachella Travis Scott onterecht heeft geschrapt en vervangen door Harry Styles, moeten ze het juiste doen en hem onmiddellijk opnieuw boeken. Coachella verwisselde Travis en Frank Ocean met Harry Styles en Billie Eilish? Wat voor boodschap geeft dat? Fans eisen hun geld terug en verkopen hun tickets. Coachella moet dit zo snel mogelijk oplossen”, klinkt het op de website.

Ondertussen zijn er al zo’n 80.000 handtekeningen gezet onder de petitie.

Dat krijgt ongetwijfeld nog een staartje…

Rosalía komt naar Antwerpen met nieuwe show

Chelsy Vanlerberghe-04 december 2025 om 17:23

Rosalía komt terug naar België en dit keer pakt ze AFAS Dome in Antwerpen in. Op maandag 27 april 2026 brengt ze haar gloednieuwe ‘LUX’-era live naar ons land.

De Spaanse superster blijft haar status als popvisionair keihard waarmaken, met GRAMMY’s, uitverkochte tours en een plek tussen de meest grensverleggende artiesten van het moment.

Met haar nieuwe album ‘LUX’ opent Rosalía een volledig nieuw hoofdstuk. Het project werd overal overladen met sterrenreviews, en Rolling Stone noemt het zelfs haar “meest verbluffende werk tot nu toe”. Het album brak records in Spanje, scoorde nummer 1 in verschillende Europese landen (ook bij ons) en leverde haar de hoogste chartpositie in de VS ooit op.

Na eerdere stops in Vorst Nationaal en Rock Werchter staat ze nu klaar voor een nog grotere show in Antwerpen. Zin in een avond vol powervocals, kunstzinnige visuals en Rosalía op het podium? Dan weet je waar je moet zijn.

Tickets gaan donderdag 11 december om 10u in verkoop via livenation.be.

Charlotte de Witte maakt volledige line-up bekend voor haar events in Gent

Chelsy Vanlerberghe-04 december 2025 om 17:12

Flanders Expo verandert op 6 en 7 februari in een gigantische technotempel. Charlotte de Witte viert er haar 15 jaar als artieste en laat nu eindelijk weten wie ze meebrengt.

Op vrijdag 6 februari staan SAMOH, INOX TRAXX, Richie Hawtin, SHDW en Somewhen op de line-up. Charlotte speelt die avond ook haar eigen show, waar ze haar gloednieuwe album ‘Charlotte de Witte’ voorstelt. “Het is niet zomaar een verzameling tracks, maar een reflectie van wie ik ben en wat mij blijft drijven,” zegt ze daarover.

Op zaterdag 7 februari komen Supergloss, Theo Nasa, Enrico Sangiuliano, Armin van Buuren en het duo 999999999 langs. Charlotte zet ook zaterdag haar album centraal, met opnieuw een set die volledig rond haar nieuwe muziek draait.

Regular tickets (€59,99), Clubhouse tickets (€109,99), Paddock (€179,99) en Clubhouse Tables voor 4 personen (€600, enkel zaterdag) zijn verkrijgbaar via https://charlottedewitte.com/ghent

Let op: door een aangekondigde btw-verhoging op onder andere festivaltickets (van 6% naar 12%) kunnen prijzen binnenkort wijzigen. Wie de huidige prijs wil vastzetten, koopt best snel zijn ticket.

Ontdek meer