Disney’s nieuwste live action-remake over Sneeuwwitje gaat er waarschijnlijk heel anders uit zien dan het origineel. De zeven dwergen die in het oorspronkelijke verhaal een grote rol spelen, worden hoogstwaarschijnlijk vervangen door ‘magische wezens’. Dat meldt The Wrap.
Waarschijnlijk geen dwergen in live action-remake 'Sneeuwwitje'
Het nieuws dat er een live action-remake over ‘Sneeuwwitje’ komt, is al even bekend. Veel fans zijn blij met de plannen, maar tegelijkertijd klinkt er ook kritiek. Peter Dinklage, een acteur die een grote rol speelt in ‘Game of Thrones’, is het niet eens met de film en noemt ‘het verhaal over zeven dwergen die samen in een grot leven’ achterlijk.
Disney heeft gereageerd op de kritiek en laat inmiddels weten dat de zeven dwergen uit het origineel niet als dwergen zullen worden afgebeeld. “Om te voorkomen dat de stereotypen uit de originele animatiefilm worden versterkt, pakken we deze zeven personages op een andere manier aan en hebben we overleg gepleegd met leden van de dwerggemeenschap”, aldus Disney volgens The Wrap in een verklaring. In plaats van dwergen te casten, zal Disney ‘magische wezens’ in de film verwerken. Het is nog niet duidelijk hoe dat wordt precies wordt vormgegeven.
Omg: komt er een 'Labubu'-film naar het grote scherm?
De meest populaire pluchen monsters van dit moment komen mogelijk ook naar het grote scherm. The Hollywood Reporter meldt dat Sony Pictures de filmrechten van Labubu heeft gekocht en dat kan zomaar eens betekenen dat er een film over de Chinese poppen komt.
Als er inderdaad een film komt, dan is daar nog niks over bekend. Wordt het een live action-film? Een geanimeerde film? Wie worden de producent, regisseur en schrijver? En welke acteurs gaan erin spelen? Die informatie moet allemaal nog bekend worden gemaakt. Het enige zekere dat er op dit moment is, is dat de deal met Sony Pictures deze week is ondertekend.
Mocht je de hype nou compleet gemist hebben en niet weten wat Labubu's zijn: dat zijn kleine monsterknuffeltjes die sinds 2018 zeer populair zijn. Eerst waren ze vooral in Azië groot favoriet onder veel fans, maar sinds een paar jaar ontkomen we er ook in België en Nederland niet aan.
Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film
Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.
Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.
De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.
De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.
‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/11 Kamal Kharmach
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Russo