Disney’s nieuwste live action-remake over Sneeuwwitje gaat er waarschijnlijk heel anders uit zien dan het origineel. De zeven dwergen die in het oorspronkelijke verhaal een grote rol spelen, worden hoogstwaarschijnlijk vervangen door ‘magische wezens’. Dat meldt The Wrap.
Waarschijnlijk geen dwergen in live action-remake 'Sneeuwwitje'
Het nieuws dat er een live action-remake over ‘Sneeuwwitje’ komt, is al even bekend. Veel fans zijn blij met de plannen, maar tegelijkertijd klinkt er ook kritiek. Peter Dinklage, een acteur die een grote rol speelt in ‘Game of Thrones’, is het niet eens met de film en noemt ‘het verhaal over zeven dwergen die samen in een grot leven’ achterlijk.
Disney heeft gereageerd op de kritiek en laat inmiddels weten dat de zeven dwergen uit het origineel niet als dwergen zullen worden afgebeeld. “Om te voorkomen dat de stereotypen uit de originele animatiefilm worden versterkt, pakken we deze zeven personages op een andere manier aan en hebben we overleg gepleegd met leden van de dwerggemeenschap”, aldus Disney volgens The Wrap in een verklaring. In plaats van dwergen te casten, zal Disney ‘magische wezens’ in de film verwerken. Het is nog niet duidelijk hoe dat wordt precies wordt vormgegeven.
Jeremy Allen White kruipt in de huid van Bruce Springsteen in nieuwe film
Vanaf 22 oktober 2025 duikt Jeremy Allen White (‘The Bear’) de Amerikaanse muziekgeschiedenis in als niemand minder dan Bruce Springsteen. In ‘Springsteen: Deliver Me from Nowhere’ volgen we hoe het iconische album ‘Nebraska’ tot stand kwam. En da’s niet gewoon een making-of, maar een emotioneel portret van een artiest op een kantelpunt.
De film toont hoe Springsteen begin jaren ’80 worstelde met de druk van zijn groeiende succes. In plaats van te kiezen voor bombast of commercie, nam hij een akoestisch, rauw en intiem album op. Het resultaat: ‘Nebraska’, een plaat vol duistere personages en melancholie, en tot op vandaag een van zijn meest persoonlijke werken.
De cast is opvallend sterk: naast Jeremy Allen White zien we ook Jeremy Strong (‘Succession’) als Springsteens manager, Paul Walter Hauser, Stephen Graham, Odessa Young en Gaby Hoffman.
‘Springsteen: Deliver Me from Nowhere’ speelt vanaf 22 oktober 2025 exclusief in de bioscoop. De eerste trailer is nu te bekijken.
YAY: weer nieuwe beelden van 'Jurassic World: Rebirth'
Had je aan de officiële trailer van ‘Jurassic World: Rebirth’, die eerder deze maand al verscheen, niet genoeg? Goed nieuws: er zijn nóg meer nieuwe beelden verschenen! Dit keer gaat het om de finale trailer.
De film speelt zich vijf jaar na de gebeurtenissen van ‘Jurassic World Dominion’ af op een eilandonderzoeksfaciliteit voor het oorspronkelijke Jurassic Park, die bewoond wordt door de meest gruwelijke dinosaurussen. Geheim agent Zora Bennett krijgt de taak om samen met paleontoloog Dr. Henry Loomis en teamleider Duncan Kincaid in het gevaarlijke gebied op zoek te gaan naar de drie grootste dinosauriërs, die in hun DNA de sleutel tot een medicijn bevatten dat wonderbaarlijke levensreddende voordelen voor de mensheid zal opleveren. Het drietal wordt geconfronteerd met enorme gevaren, maar ook met een sinistere, schokkende ontdekking die al tientallen jaren voor de wereld verborgen is gebleven.
De hoofdrollen worden gespeeld door Scarlett Johansson, Jonathan Bailey en Mahershala Ali.
'Jurassic World: Rebirth' verschijnt op 2 juli op het witte doek.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/06 Lionel Messi
- 25/06 Sarah Puttemans
- 25/06 Timon Verbeeck
- 25/06 DJ Hakim Chatar
- 26/06 Jennette McCurdy