Amy zal er geen nacht wakker van liggen dat ze door het publiek uit ‘Big Brother’ is gestemd. De blondine laat in haar exit-interview weten blij te zijn. “Ik had al snel door dat dit niks voor mij is.”
De ‘Big Brother’-bewoners werden anderhalve week geleden verrast met de komst van Amy en Eveline. Eerstgenoemde alles behalve een gemakkelijke start. Ze had niet het gevoel dat ze in de groep paste en werd vaak wenend op beeld vastgelegd. “Het was een superzwaar experiment”, zegt Amy nu.
“Ik begon er volle moed aan, maar ik kreeg al snel door dat dit ‘m niet ging worden. Achteraf gezien heb ik nul fysieke prikkels gekregen. Dat maakte het voor mij heel moeilijk, want ik heb elf dagen niks kunnen doen buiten nadenken en praten. Een dag wordt heel lang als je helemaal niks te doen hebt. Je zit met veertien mensen in één huis. Dat is intens, ik kan het niet anders zeggen.”
Streamz lanceert ‘NADEZIT’, de aftershow van ‘2DEZIT’
Fans van ‘2DEZIT’ kunnen binnenkort dubbel genieten. Want tegelijk met het vierde seizoen lanceert Streamz een gloednieuwe aftershow: ‘NADEZIT – de 2DEZIT aftershow’. Een wekelijkse podcast én vidcast waarin castleden en regisseur Niels Sabbe napraten over de nieuwste aflevering.
Vanaf donderdag 9 oktober is er dus niet alleen een verse dosis ‘2DEZIT’ op Streamz, maar ook een bijhorende aflevering van ‘NADEZIT’ op Spotify, YouTube en andere podcastplatformen.
In elke aflevering blikken Niels en de cast terug op de meest opvallende momenten, onder het motto “Wie won de aflevering?”. Daarna duikt een gast dieper in een van de thema’s die centraal stonden, van liefdesverdriet tot studiedruk of sociale media. De podcast eindigt met een exclusieve blik achter de schermen, vol anekdotes die je nergens anders hoort.
Volgens Niels Sabbe hoort ‘NADEZIT’ gewoon bij de ervaring van de reeks: “2DEZIT is een serie die je samen bekijkt én bespreekt. Die sfeer wilden we doortrekken in de podcast. In een losse babbel met de cast delen we opvallende verhalen en gaan we dieper in op de herkenbare thema’s.”
De eerste aflevering van ‘NADEZIT’ verschijnt op 9 oktober om 16u, met Niels Sabbe, Ferre Van den Broeck, Eben Yehemdi en Sondra Voorbraak.
Seizoen 4 van ‘2DEZIT’ is vanaf diezelfde dag wekelijks te zien op Streamz. De eerste drie seizoenen zijn er nog steeds volledig te streamen.
Dit zijn alle kandidaten van 'De Slimste Mens ter Wereld'
Vanaf maandag 13 oktober gaat het 23ste seizoen van ‘De Slimste Mens ter Wereld’ van start. In totaal nemen 34 nieuwe gezichten het tegen elkaar op, met een mix van content creators, artiesten, atleten en tv-koppen.
Op de lijst: Jens Dendoncker, Radja Nainggolan, Wout van Aert, Ruben Van Gucht en Ward Lemmelijn, maar ook namen die je TikTok- en Streamz-feed domineren zoals Arno The Kid, Elodie Gabias, Charlotte Sieben, Miss Angel, DIKKE, Imane Boudadi, Nona Van Braeckel, Ayana Doucouré en acteur-newcomer Felix Heremans. Verder duiken o.a. Anna-Livia Smekens, Katja Retsin, Emma Moortgat, Jan Jaap van der Wal, Jasper Steverlinck, Nora Monsecour, Peter Vandenbempt en Francis van Broekhuizen op. Presentator Erik Van Looy krijgt opnieuw versterking van een wisselende jury met vaste waarden én nieuwe namen (hallo Jade Mintjens, Anastasya Chernook en co).
Het aftellen kan beginnen!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 11/10 Celine Van Ouytsel
- 11/10 Cardi B
- 12/10 Dvtch Norris
- 13/10 Caleb McLaughlin
- 14/10 Usher