TAGMAG

Contact tussen Amy en K3 verwaterd

Karen Luiken-19 januari 2022 om 07:41

Van de band die Amy met Hanne en Marthe opbouwde tijdens ‘K2 zoekt K3’ is niet veel meer over. In een gesprek met HLN vertelt de verliezende finalist dat ze de zangeressen nauwelijks nog spreekt.

Amy geeft toe dat ze Hanne, Marthe en het gloednieuwe K3’tje Julia na de finale slechts een enkele keer heeft gesproken via Instagram. “Ik heb Julia gisteren toevallig een berichtje gestuurd, maar ik denk dat ze ondertussen een nieuw nummer heeft.”

En ook van Studio100 hoort Amy weinig. Ze had gehoopt op een nieuwe job bij het entertainmentbedrijf, maar daar is helaas (nog) geen sprake van. “Gertje heeft mij geen bericht gestuurd, maar hij mag dat nog steeds doen.”

Wel zegt Amy dat er andere leuke dingen op de planning staan. “Daar kan ik nog niet te veel over zeggen.”

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer