'Riverdale'-ster eerlijk over toxic zelfbeeld

Karen Luiken-18 januari 2022 om 17:03

Lili Reinhart heeft de afgelopen maanden geworsteld met obsessieve gedachten over haar lichaam en gewicht. Dat laat de ‘Riverdale’-ster weten in een aantal eerlijke berichten op social media.

“Het is behoorlijk ernstig”, schrijft Lili over haar struggles. “Ik wil een moment nemen om me kwetsbaar op te stellen en dit te delen in de hoop dat mensen die hier ook mee kampen, zich niet alleen voelen."

De 25-jarige actrice laat weten dat haar problemen met haar lichaamsbeeld zijn verergerd door het Hollywood-leventje. “Het is een uitdaging om met liefde naar je lichaam te kijken in plaats van met kritiek. Het is een oefening die ik nog steeds aan het leren ben. Ik had nooit verwacht dat het werken in deze industrie, die zo geobsedeerd is door vrouwenlichamen en gewicht, zoveel problemen zou kunnen veroorzaken met mijn eigen lichaamsacceptatie en positiviteit. Maar het is wel zo.”

Lili zou willen dat ze niet was opgegroeid in een tijd waarin slanke vrouwen met kleine maatjes het ideaalbeeld vormen. “Ik heb in de spiegel gekeken en mijn huid strak naar achteren getrokken om te zien hoe ik eruit ‘zou’ moeten zien. Het is pijnlijk om te bedenken dat honderden miljoenen zich zorgen maken over hun lichaam.”

Hoewel Lili blij is dat haar lijf haar al 25 jaar een trouwe dienst bewijst, had ze gehoopt er meer van te kunnen houden. “Ik weet dat ik niet de enige ben met deze giftige manier van denken over mijn lichaam. Het is hartverscheurend dat dit gevoel door zovelen van ons wordt begrepen. Laten we er over praten. Normaliseer het. Leef mee met anderen.”

‘Temptation Island’-sterren Laura en Roger delen geslacht derde kindje

Karen Luiken-12 september 2025 om 17:19

Laura Moenaert en Roger Osei Bonsu hebben het geslacht van hun derde kindje onthuld. In een video op Instagram maken ze bekend dat ze een zoontje krijgen.

Roger en Laura hebben al twee meisjes. Het wordt nu dus hun eerste jongetje. Laura verraste Roger met dat nieuws tijdens een romantisch diner in een restaurant.

“Ik had hem verteld dat we eind september een gender reveal zouden doen, maar ik had mijn eigen agenda”, schrijft Laura op Instagram. “Ik heb een van Rogers beste vrienden gevraagd om ons te ontmoeten in een restaurant en stiekem alles te filmen (…) Toen de onthulling eindelijk kwam, hadden we allemaal kippenvel en tranen van blijdschap.”

Het eerste kindje van het koppel scheelt dertien maanden met de tweede. En de tweede zal straks ongeveer elf maanden met de derde schelen. Laura was een maand na de komst van hun tweede spruit namelijk al zwanger van de volgende. “Twee bevallingen in een en hetzelfde jaar”, zei Laura onlangs toen ze haar zwangerschap aankondigde. “Het voelt zo zeldzaam, zo intens en vooral: zo magisch.”

'Hunger Games'-acteur Liam Hemsworth verloofd

Karen Luiken-12 september 2025 om 17:00

Liam Hemsworth weet het zeker: hij heeft zijn grote liefde gevonden. En als je eenmaal weet wie dat is, dan put je er een ring omheen toch? Precies wat de ‘Hunger Games’-acteur nu heeft gedaan. Hij heeft Gabriella Brooks ten huwelijk gevraagd.

De 35-jarige acteur en het 29-jarige model maken het nieuws bekend via Instagram, waar ze een foto van de verlovingsring van Gabriella delen. In het onderschrift staat een hartje.

Liam en Gabriella zijn nu bijna zes jaar samen. Vóór zijn relatie met het model was hij samen met Miley Cyrus, met wie hij kort getrouwd was.

Ontdek meer