TAGMAG

KJ Apa komt met nieuwe single

Dieter Blarinckx-18 januari 2022 om 07:11

'Riverdale'-acteur KJ Apa heeft via zijn instagram bekendgemaakt dat hij vrijdag 28 januari een nieuwe single dropt. Dat doet hij niet alleen, maar wel met 'Riverdale'-collega Hart Denton. De twee vormen samen het duo Motherlover.

De twee leerden elkaar kennen op de set van 'Riverdale' en de muzikale vibes sloegen meteen over. Van KJ Apa wisten we natuurlijk al dat hij kon zingen (en gitaarspelen), maar dat doet hij dus voortaan ook samen met Denton.

Motherlove lanceert op vrijdag 28 januari hun nieuwste single 'Mother'. Het wordt de debuutsingle van de nieuwe band.

Internet verdeeld over Sabrina Carpenter’s albumcover

Chelsy Vanlerberghe-13 juni 2025 om 08:12

Sabrina Carpenter heeft haar nieuwe albumcover voor 'A Man’s Best Friend' gedropt, en online is het the talk of the town. Op de cover zien we haar op handen en knieën, terwijl een man haar speels bij het haar vasthoudt. De reacties? Die variëren van “iconisch” tot “problematisch”.

Sommigen vinden het beeld seksistisch of provocerend op de verkeerde manier. De kritiek? Dat de cover inspeelt op de ‘male gaze’ of een soort Andrew Tate-fantasie uitstraalt.

Maar er is ook een grote groep die het net anders leest. Veel fans wijzen op de satirische insteek: het beeld speelt overduidelijk met machtsverhoudingen, maar draait ze tegelijk ook om. Zeker in combinatie met de release van haar nieuwste single 'Manchild', waarin Carpenter zich uitspreekt over infantiel gedrag bij mannen, lijkt de cover allesbehalve toeval.

Ook wordt er benadrukt dat er niets mis is met het vieren van je eigen seksualiteit, zolang je er zelf controle over hebt. En die controle, die straalt Carpenter uit. Het is cheeky, zelfbewust, en bold.

Sabrina zelf lijkt zich weinig aan te trekken van de ophef. In een interview met Rolling Stone zei ze: “It’s always funny when people complain… But those are the songs that you’ve made popular. Clearly you love sex. You’re obsessed with it." Met andere woorden: Sabrina weet wat ze doet.

Laat maar komen dat album op 23 augustus!

Mimi Webb komt naar Brussel met intieme 'Confessions'-show

Chelsy Vanlerberghe-12 juni 2025 om 13:26

Op zondag 5 oktober staat Mimi Webb in La Madeleine in Brussel. De Britse singer-songwriter komt langs met haar nieuwe ‘Confessions Tour’, naar aanleiding van haar tweede album dat op 12 september verschijnt.

Mimi Webb brak in 2021 door met de EP ‘Seven Shades of Heartbreak’, gevolgd door hits als ‘Good Without’ en ‘Dumb Love’. Haar debuutalbum ‘Amelia’ bereikte de UK Top 5, en sindsdien stond ze op podia van o.a. Rock Werchter en Pukkelpop. Ook trad ze eerder op als support voor artiesten als Tate McRae en Jonas Brothers.

Met ‘Confessions’ kiest ze voor een persoonlijkere aanpak. De eerste singles ‘Mind Reader’ (met Meghan Trainor) en ‘Love Language’ tonen die nieuwe richting. De show in La Madeleine biedt een meer intieme setting, in contrast met haar vorige festivalshows en arenatours. Tickets kosten €31,40 en zijn vanaf vrijdag 20 juni om 9u te koop via livenation.be.

Ontdek meer