TAGMAG

Acid blijft scoren met eigen nummer ‘Go Acid’

Dieter Blarinckx-17 januari 2022 om 09:06

De 22-jarige YouTuber Acid gaat gaat momenteel echt viral met zijn eerste eigen single ‘Go Acid’. Het gaat zelfs zó hard dat verschillende labels hem al aan het bellen zijn, maar daar heeft Acid zelf geen nood aan: “Platenfirma's mogen stoppen met bellen, ik heb geen extra promo nodig”, klinkt het in een interview met Het Nieuwsblad.

Vorige maand dropte Acid de single online, waarna hij in een mum van tijd viraal ging. Hij klopte zelfs Adele in de Spotify Top 50 en zijn nummer werd in totaal al meer dan 1,5 miljoen keer beluisterd. Na dat immense succes kan je ‘Go Acid’ nu ook vaak horen op de Vlaamse radiozenders Studio Brussel en MNM.

Beluister en bekijk de clip hieronder:

Mimi Webb komt naar Brussel met intieme 'Confessions'-show

Chelsy Vanlerberghe-12 juni 2025 om 13:26

Op zondag 5 oktober staat Mimi Webb in La Madeleine in Brussel. De Britse singer-songwriter komt langs met haar nieuwe ‘Confessions Tour’, naar aanleiding van haar tweede album dat op 12 september verschijnt.

Mimi Webb brak in 2021 door met de EP ‘Seven Shades of Heartbreak’, gevolgd door hits als ‘Good Without’ en ‘Dumb Love’. Haar debuutalbum ‘Amelia’ bereikte de UK Top 5, en sindsdien stond ze op podia van o.a. Rock Werchter en Pukkelpop. Ook trad ze eerder op als support voor artiesten als Tate McRae en Jonas Brothers.

Met ‘Confessions’ kiest ze voor een persoonlijkere aanpak. De eerste singles ‘Mind Reader’ (met Meghan Trainor) en ‘Love Language’ tonen die nieuwe richting. De show in La Madeleine biedt een meer intieme setting, in contrast met haar vorige festivalshows en arenatours. Tickets kosten €31,40 en zijn vanaf vrijdag 20 juni om 9u te koop via livenation.be.

Sabrina Carpenter brengt deze zomer nieuw album uit

Karen Luiken-12 juni 2025 om 06:23

Het belooft een mooie zomer te worden en dat hebben we mede te danken aan Sabrina Carpenter. De zangeres maakt via social media bekend dat ze in augustus een nieuw album uitbrengt.

Het studioalbum, alweer het zevende van Sabrina Carpenter, komt op 29 augustus uit. De titel van de plaat luidt ‘Man’s Best Friend’. Het is de opvolger van haar vorige album ‘Short n’ Sweet’, dat vorig jaar verscheen. Eén van de nummers die erop komt te staan, werd vorige week al uitgebracht: ‘Manchild’.

Nadat Sabrina haar nieuwe plaat heeft gelanceerd, gaat ze op tournee in Noord-Amerika. Hopelijk volgt daarna ook Europa. Fingers crossed!

Ontdek meer