Rapper Boef is vader geworden

Karen Luiken-13 januari 2022 om 17:01

Een verrassend nieuwtje uit de hoek van Boef. De Nederlandse rapper, die over het algemeen niet veel over zijn privéleven deelt, laat via Instagram weten dat hij vader is geworden.

Bij een foto van zichzelf en zijn kersverse baby schrijft Boef dat zijn kleine meid op 1 januari ter wereld is gekomen. Zowel moeder als dochter is gezond.

Heel veel meer details krijgen we niet en zullen we in de toekomst ook niet krijgen. Boef zegt namelijk dat dit de eerste en laatste post is die hij over zijn dochter plaatst.

“Ik wil dat zij in volledige anonimiteit kan opgroeien zodat zij zelf later de keuze kan maken of ze bekendheid wil of niet”, aldus de rapper.

Acteur uit 'Lilo & Stitch' overleden

Karen Luiken-19 juni 2025 om 14:45

Verdrietig nieuws. Acteur David Hekili Kenui Bell, die sinds kort als de ‘Grote Hawaïaanse Man’ te zien is in de live action-versie van ‘Lilo & Stitch’, is overleden. Dat heeft zijn zus bekendgemaakt op social media.

"Met pijn in het hart deel ik mee dat mijn lieve, gulle, getalenteerde, grappige, briljante en knappe broertje David H.K. Bell vandaag in het gezelschap van onze hemelse vader zal doorbrengen", aldus Jalene Kanani Bell.

De acteur mocht slechts 46 jaar worden. Over de doodsoorzaak is nog niks bekendgemaakt.

Naast zijn rol in ‘Lilo & Stitch’ was hij ook te zien in series als ‘Hawaï Five-O’ en ‘Magnum P.I.’

Sabrina Carpenter overweegt telefoons te bannen op concerten

Chelsy Vanlerberghe-19 juni 2025 om 09:38

Telefoon uit, ogen open. Dat is het motto dat Sabrina Carpenter binnenkort zou kunnen doorduwen tijdens haar shows. In een interview met Rolling Stone liet de 26-jarige popster weten dat ze overweegt om telefoons te bannen op haar komende concerten.

“Ik weet dat het mijn fans gaat pissed maken,” zegt Sabrina. “Maar ik ben naar Silk Sonic gaan kijken in Vegas en daar moest je je telefoon inleveren. Ik heb nog nooit zo’n goeie concertervaring gehad.” Volgens haar voelde het alsof ze terug in de jaren 70 zat. “Iedereen zong, danste, keek naar elkaar. Het was echt mooi.”

Hoewel ze snapt dat mensen graag herinneringen willen vastleggen, wil ze ook dat concertgangers écht aanwezig zijn. “Ik ben opgegroeid in een tijd waar iedereen een iPhone bovenhaalt tijdens optredens. Maar eerlijk? Het wordt soms gewoon te veel.”

En er zit ook een klein stukje ijdelheid bij: “Mijn huid is nu nog zacht en soepel. Laat me gerust als ik 80 ben en nog op een podium sta. Geen zoom meer dan.” Fair enough.

Sabrina zou niet de eerste artiest zijn die zulke maatregelen neemt. Madonna, Adele, Bob Dylan, Jack White, Busta Rhymes en zelfs Iron Maiden vroegen hun publiek eerder al om hun telefoon (even) op te bergen. Adele zei het ooit zo tegen een fan die bleef filmen: “Ik ben hier écht. Je hoeft me niet door je scherm te bekijken.

Sabrina’s nieuwe album ‘Man’s Best Friend’ verschijnt op 29 augustus.

Ontdek meer