Harry Styles headliner op Coachella

Karen Luiken-13 januari 2022 om 17:05

Harry Styles is dit jaar als headliner geboekt voor Coachella, een van ’s werelds bekendste muziekfestivals. Eerder werd al duidelijk dat ook Billie Eilish, Swedish House Mafia en Kanye West een optreden weg zullen geven.

Het nieuws over Billie, Swedish House Mafia en Kanye was gebaseerd op geruchten. Maar nu heeft de organisatie van Coachella ook zelf bevestigd dat de zangeres, dj's en rapper het podium van het festival zullen betreden. Net als Harry Styles, want ook hij is toegevoegd aan de line-up.

Coachella vindt (vooralsnog) in april plaats na twee jaar afwezigheid. In 2020 kon het feest vanwege het coronavirus niet doorgaan; toen zouden eigenlijk Frank Ocean, Rage Against the Machine en Travis Scott de headliners zijn. Ocean is al vastgelegd voor de editie van volgend jaar. Scott zou van de line-up zijn geschrapt na het drama dat zich op Astroworld afspeelde. En ook Rage Against the Machine staat niet meer op de planning.

Waarom The Day Before Tomorrow het perfecte einde van je zomer wordt

Chelsy Vanlerberghe-09 juli 2025 om 12:20

Oké, oké, de zomer is nog maar net begonnen. Maar wees eerlijk: stiekem ben je nú al plannen aan het maken voor dat laatste knalfeestje. Dat ene festival waarop je nog één keer alles geeft voor het back-to-school of back-to-work gedoe begint. En laat The Day Before Tomorrow nu nét dat zijn.

Op zaterdag 30 augustus verandert het Gemeentepark in Brasschaat opnieuw in een mini-universum vol muziek, zon en chaos. De line-up is stacked met namen als Boef, Bankzitters, Omdat Het Kan x Average Rob, Mark With A K & MC Chucky en DJ F.R.A.N.K.

The Day Before Tomorrow is intussen al aan z’n twaalfde editie toe en TAGMAG is er dit jaar voor het eerst ook bij.

TDBT valt net voor het back-to-schoolmoment en voelt daardoor als de officiële “laatste” dag van de zomer. Nog één keer hard gaan gaan alsof het je laatste is. Geen tent meesleuren, geen drie dagen brak rondlopen. Gewoon opstaan, fit aankomen, kapot gaan en tevreden naar huis.

Tickets kosten 38 euro en zijn nu te koop via thedaybeforetomorrow.be. Ze zitten al in de derde en laatste wave, dus als je erbij wil zijn: niet treuzelen.

Sam Fender cancelt optreden op Rock Werchter

Karen Luiken-05 juli 2025 om 11:39

Helaas: Sam Fender zal vanavond niet te zien zijn bij Rock Werchter. De artiest was geboekt als headliner, maar moet zijn optreden cancelen wegens stemproblemen.

De organisatie van Rock Werchter maakt het teleurstellende nieuws bekend via Instagram. “Sam Fender heeft helaas zijn optreden op Werchter Festival moeten afzeggen vanwege een stembandbloeding”, zo klinkt het. “Net als tienduizenden fans keken wij reikhalzend uit naar zijn eerste headline-optreden op het festival. We wensen Sam een ​​volledig en spoedig herstel.”

Sam Fender zou zaterdag eigenlijk de Main Stage afsluiten, maar die taak gaat nu naar Yungblud. Hij zou eigenlijk eerder deze dag het podium beklimmen.

Ontdek meer