TAGMAG

Zien: Andy Peelman neemt afscheid van 'De Buurtpolitie'

Dieter Blarinckx-12 januari 2022 om 21:45

Al sinds 2014 speelt de Vlaamse acteur Andy Peelman de rol van agent Koen Baetens in de VTM-serie 'Echte Verhalen: De Buurtpolitie', maar dat hoofdstuk is nu volledig over en uit. De 38-jarige acteur heeft nu officieel afscheid genomen van zijn rol.

In de serie is immers te zien hoe Koen op een heroïsche manier om het leven komt: hij vangt een schot op voor niemand minder dan Veronique De Kock en sterft. Het afscheid zat er al lang aan te komen: “Ik wilde nog één laatste keer terugkomen. Maar dan moest ik wel sterven, dat was de voorwaarde”, liet hij weten aan Het Laatste Nieuws.

Op zijn insta plaatste Peelman ook een pakkend afscheidsbericht:

"Wat een rollercoaster! Hoe het allemaal begon, wat we allemaal bereikt hebben. Beetje strips, enkele bioscoopjes gedaan, dvd-boxen, bordspel, naar het schijnt een attractie in Plopsaland. Yes we can! Heel wat mensen hebben hier aan meegewerkt en dit alles mogelijk gemaakt. Bedankt daarvoor. Bedankt dat dit de start mocht zijn in de onbekende mediawereld. Ongelooflijke berichten die ik krijg van jullie, kijkers, fans van het gegeven... Doet deugd om te lezen dat Koen voor jullie écht wat betekende. Maar voor nu en voor altijd, Koen, out... Nu andere programma's maken waar jullie opnieuw blij van worden."

We gaan je missen Andy!

EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:55

Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.

Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.

Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

'Big Brother'-ster Liese mama geworden

Karen Luiken-17 november 2025 om 06:48

Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.

De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.

Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.

Ontdek meer