Demi Lovato gaat met een compleet nieuwe look het nieuwe jaar in. De artiest, die de voornaamwoorden hen en die gebruikt sinds die uit de kast kwam als non-binair, heeft een zwarte spin op de zijkant van hun onlangs kaalgeschoren hoofd laten tatoeëren.
Via Instagram deelt Demi het resultaat. “Het was Grootmoeder Spin die ons veel dingen leerde”, staat bij een aantal beelden geschreven. “Ze leerde ons over pottenbakken en weven. Ze leerde ons over vuur, licht en donker. Ze leerde ons dat we allemaal verbonden zijn op het web. Ieder van ons heeft een eigen plek in de wereld.”
Het inktplaatje is op Demi’s hoofd vereeuwigd door Dr. Woo, een tattoo-artiest die ook tatoeages zette bij grote artiesten als Drake en Justin Bieber.
Sydney Sweeney werkt mee aan film over videogame 'OutRun'
Er is een film over het videospel ‘OutRun’ in de maak en niemand minder dan Sydney Sweeney werkt daaraan mee. De actrice is volgens Deadline betrokken als producent.
Het spel waar de film op gebaseerd is, komt uit 1986 en is een arcadespel in het racegenre. OutRun staat vooral bekend om zijn baanbrekende hardware en graphics.
Naast Sydney werkt ook Michael Buy mee aan de film. Hij is de regisseur en werkt samen met Bradley Fuller.
OutRun is al het zoveelste spel waar nu een verfilming van komt. In de afgelopen jaren zagen we onder meer ‘The Super Mario Bros. Movie’ en ‘Five Nights at Freddy’s’ voorbijkomen, die allebei een groot succes werden.
Kit Connor laat gedachtes los over vierde seizoen 'Heartstopper'
Komt er een vierde seizoen van ‘Heartstopper’? Fans hopen waarschijnlijk van wel, maar zij zijn niet de enige. Want ook als het aan hoofdrolspeler Kit Connor ligt komt er een nieuw vervolg.
“Ik zou het zeker willen doen”, zegt Kit Connor, die Nick Nelson speelt in de serie, in een gesprek met Vogue. “Maar alleen als het goed wordt gedaan. Ik wil er zeker van zijn dat we het met liefde blijven maken.”
De acteur verklapt dat ze al ergens aan werken. “Hopelijk lukt het, maar we zullen zien. Geen beloftes. Ik wil het niet doen als het niet goed genoeg is.”
Alice Oseman, de schrijfster van het boek waar de serie op gebaseerd is, zei in oktober ook al tegen Deadline dat ze hoopt op een nieuw seizoen. “We hebben nog geen enkele bevestiging”, klonk het toen. “Ik denk dat nog een seizoen, of misschien zelfs nóg een, het verhaal zou afronden. De karakterontwikkelingen zouden klaar zijn en het zou ons helpen afscheid te nemen van alle personages. Dus ja, ik duim ervoor.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo
- 29/04 Nour Daghbouj
- 30/04 Gal Gadot