Makers reageren op pijnlijke fout in 'Harry Potter'-reünie

Karen Luiken-04 januari 2022 om 09:48

De makers van de langverwachte ‘Harry Potter’-reünie hebben toegegeven dat er inderdaad een fout is gemaakt in de special. In plaats van een foto van Emma Watson werd er een foto van haar naamgenoot Emma Roberts getoond.

In de reünie worden interviews met de cast gehouden, discussies gevoerd en komen er allerlei jeugdfoto’s van de acteurs voorbij. Op één van die foto’s was alleen niet een piepjonge Emma Watson te zien, zoals de bedoeling was, maar Emma Roberts in haar jongere jaren.

Een fan ontdekte de fout, maakte er een foto van en plaatste die vervolgens op social media. Niet veel later ging het bericht viral en trok het ook de aandacht van de makers van de ‘Harry Potter’-special. In een verklaring reageren ze nu op het foutje.

“Goed gespot, ‘Harry Potter’-fans!”, zo klinkt het. “Jullie hebben een bewerkingsfout van een verkeerd gelabelde foto onder onze aandacht gebracht. Binnenkort volgt een nieuwe versie.”

Margot Robbie over ‘Wuthering Heights’: “Jacob Elordi gaf me knikkende knieën"

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 17:24

Margot Robbie praat in British Vogue openhartig over haar nieuwe film ‘Wuthering Heights’, een gothic romance waarin ze naast Jacob Elordi te zien is. De trailer was al behoorlijk suggestief, maar volgens Robbie gaat de film minder over “pure hitte” en meer over epische, allesverslindende liefde.

Robbie noemt de beelden “provocatief”, maar benadrukt dat regisseur Emerald Fennell vooral een romance wilde neerzetten zoals we die lang niet meer gezien hebben. Niet alleen expliciete scènes dus: “Mensen verwachten dat het superrauw wordt, maar ik denk dat ze verrast zullen zijn. Het is romantischer dan provocatief.”

Toch blijven bepaalde momenten hangen. Zo omschrijft Robbie een scène waarin Heathcliff (Elordi) haar met één hand optilt en tegelijk tegen de regen beschermt. Geen seksscène, wel eentje die haar “bijna door de knieën deed zakken”.

Daarnaast gaat Robbie ook in op de controverse rond de casting. Fans vroegen zich af waarom Fennell van het originele boek afweek, maar Robbie snapt de reacties. Tegelijk gelooft ze dat iedereen overtuigd zal zijn zodra ze de film zien. Over Elordi zegt ze zelfs: “Hij ís Heathcliff. Vertrouw me maar.”

Fennell verdedigt haar keuzes: Catherine moest iemand zijn met “sterallure, complexiteit en charisma”, en volgens haar brengt Robbie dat moeiteloos mee. Dat de marketing sexy en sweaty is? Volgens beiden hoort dat bij het gevoel dat Fennell wil oproepen: films die je lijf laten reageren, of het nu door spanning, romantiek of ongemak is.

‘Wuthering Heights’ verschijnt op 13 februari 2026 in de zalen. Robbie belooft één ding: een grootse romance die “je borst doet zwellen of je even de adem beneemt”. Dat belooft.

Netflix dropt releasedatum voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’

Chelsy Vanlerberghe-05 december 2025 om 17:01

Peaky-fans, hij is eindelijk daar: de film. Netflix heeft vandaag de releasedatum gedropt voor ‘Peaky Blinders: The Immortal Man’, het langverwachte vervolg op de razend populaire reeks. Vanaf 20 maart 2026 staat Birmingham opnieuw in lichterlaaie, mét Cillian Murphy terug als Tommy Shelby.

De film neemt je mee naar Birmingham in 1940, midden in de chaos van WOII. Tommy leeft in zelfgekozen ballingschap, maar wordt gedwongen terug te keren voor zijn zwaarste confrontatie tot nu toe. Zijn familie, zijn land én zijn eigen nalatenschap staan op het spel. Kortom: het wordt intens.

Wie zit er allemaal in?
Naast Cillian Murphy duiken ook Rebecca Ferguson, Tim Roth, Sophie Rundle, Barry Keoghan en Stephen Graham op in de cast. Sterk materiaal.

De film werd geschreven door Steven Knight, de bedenker van de originele reeks, en geregisseerd door Tom Harper. Knight produceert ook mee, samen met onder meer Murphy zelf.

‘Peaky Blinders: The Immortal Man’ staat op 20 maart 2026 wereldwijd op Netflix. By order of the Peaky Blinders.

Ontdek meer