Adele betaalt 51 miljoen voor enorm landhuis

Karen Luiken-03 januari 2022 om 16:59

Adele heeft een flinke duit in het zakje gedaan voor een nieuw optrekje. De zangeres zou naar verluidt 51 miljoen euro hebben neergeteld voor het landhuis van Sylvester Stallone.

De woning staat al een tijdje te koop. Sylvester Stallone, de acteur die bekendstaat om meerdere grote Hollywood-films, zette het vorig jaar op de markt voor een bedrag van 96 miljoen euro. Blijkbaar vonden mensen dat veel te veel geld, waardoor het huis niet verkocht werd en de prijs vervolgens met bijna met vijftig procent verlaagd werd. Adele mocht het uiteindelijk voor 51 miljoen euro overnemen.

Wat ze daar allemaal voor terug krijgt? Een landhuis met een oppervlakte van bijna 19.000 vierkante meter, acht slaapkamers, twaalf slaapkamers, plus een gigantische tuin mét golfbaan. En dat allemaal in een exclusieve buurt in Beverly Hills waar ook acteurs als Eddie Murphy en Denzel Washington wonen.

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Liam Payne verschijnt in trailer van zangshow 'Building the Band'

Karen Luiken-25 juni 2025 om 05:00

Een van de laatste projecten waar Liam Payne aan werkte voordat hij vorig jaar in oktober overleed, verschijnt binnenkort op Netflix. Het gaat om de zangshow ‘Building the Band’, waarvan nu de officiële trailer is verschenen.

In ‘Building the Band’ strijden getalenteerde zangers op een plekje in een nieuwe zanggroep. Liam Payne is gastjurylid in de show, samen met Kelly Rowland en Nicole Scherzinger.

De opnames van de zangcompetitie werden een paar maanden voor de dood van Liam Payne – hij overleed op 16 oktober door een val van een balkon van een hotel in Buenos Aires – al afgerond. Het was nog even de vraag of de serie daarna nog zou verschijnen, maar Netflix liet in januari weten dat dit inderdaad het geval was. De familie van Liam heeft de show volgens de streamingsdienst zelf beoordeeld en steunt zijn deelname.

Ontdek meer