TAGMAG

Streamz lanceert alle ‘Harry Potter’-films!

Dieter Blarinckx-03 januari 2022 om 07:01

De Vlaamse streamingdienst Streamz komt na de magische ‘Harry Potter’-reünie met nóg leuker en magischer nieuws. Sinds dit weekend staat de hele ‘Harry Potter’-collectie, alle acht films, integraal op het platform.

“Geen beter moment om dat te doen dan tijdens de winter, toch?! Komt goed uit! Want alle Harry Potter-films staan op Streamz. Zowel de Engelse als de Vlaamse versies! Hoog tijd om ze een 83ste keer te bekijken. Want, after all this time? Always!” klinkt het op hun website.

Wie na het zien van de reünie dus zin heeft in een heuse marathon van de acht films, kan gewoon op Streamz blijven bingen!

Vier internationale studenten ontdekken het Leuvense leven in 'Leuven Calling'

Chelsy Vanlerberghe-24 november 2025 om 14:34

Wat gebeurt er als je vier internationale studenten loslaat in dé studentenstad van België? Dat ontdek je in ‘Leuven Calling’, de nieuwe vijfdelige docureeks op VRT MAX.

De KU Leuven verwelkomt elk jaar duizenden buitenlandse studenten, en dit academiejaar zijn dat er meer dan 10.000. Vier van hen nemen ons mee tijdens hun eerste vijftig dagen in België en dat levert herkenbare, grappige en soms ontroerende momenten op.

We volgen Giorgia (22) uit Italië, die haar perfectionisme probeert los te laten; Alba (21) uit Spanje, een future engineer met een zwak voor Harry Potter-gebouwen; Dimitrije (22) uit de VS, die tussen pintjes en cantussen balanceert; en Anchala (21) uit Australië, die het Europese studentenleven wil proeven tot de laatste minuut.

Van fakbar tot aula: ‘Leuven Calling’ toont hoe het voelt om ver van huis een nieuw leven op te bouwen. ‘Leuven Calling’ is vanaf vandaag te streamen op VRT MAX.

Kerstserie 'Single Bells' krijgt tweede seizoen

Karen Luiken-24 november 2025 om 06:05

Vorig jaar mochten we al van de heerlijke kerstserie ‘Single Bells’ genieten en dit jaar zal dat niet anders zijn. Vanaf maandag 15 december kun je bij VTM genieten van het tweede seizoen.

In het eerste seizoen zagen we hoe Mina met behulp van haar gezin een lief zocht, in de hoop dat ze kerst eindelijk eens niet als enige single aan de feestdis moest vieren. Na heel wat rampzalige dates vond ze de liefde verrassend dicht bij huis, bij buurman Roel.

Een jaar later wonen de twee samen en organiseren ze voor het eerst het grote familiediner - één week voor kerst. Het moet dé perfecte avond worden. Tot mama Annie plots in haar eentje voor de deur staat. Zij en papa Piet zijn uit elkaar. Zussen Mina, Babs en Daffy besluiten alles op alles te zetten om hun ouders vóór Kerstmis weer bij elkaar te krijgen. Hoe? Door dates te regelen met de meest onaantrekkelijke en onuitstaanbare types. Zo kan mama Annie niet anders dan weer in de armen van papa Piet belanden. Toch?

De cast bestaat uit onder anderen Julie Van den Steen, Frank Focketyn, Marleen Merckx, Ruth Beeckmans en Lize Feryn.

Ontdek meer