'André Hazes heeft een nieuwe liefde'

Karen Luiken-29 december 2021 om 12:29

Hoewel Sarah van Soelen een officiële breuk met André Hazes onlangs nog ontkende, lijkt het toch echt over en uit tussen de twee. Sterker nog, André heeft volgens Story alweer een nieuwe liefde. Hij zou samen zijn met zijn jeugdvriendin Anne Rose Zonneveld.

André en de dame in kwestie zouden elkaar kennen sinds hun tienertijd. Ze brengen regelmatig tijd met elkaar door en er zou inmiddels sprake zijn van een prille romance. Hoe lang die al aan de gang is, weten we niet. Story meldt in ieder geval dat Anne Rose afgelopen zomer bij een van Andrés concerten aanwezig was. Mogelijk toen nog als vrienden; Sarah was er namelijk ook.

André heeft nog niks losgelaten over de vermeende romance met Anne Rose. Hij bevindt zich al een tijdje buiten de spotlights en is van plan dat de komende tijd ook te blijven doen. De zanger, die kampt met een burn-out, heeft alle afspraken voor 2022 gecanceld.

Ariana Grande noemt haar nieuwe tour haar ‘last hurrah’

Chelsy Vanlerberghe-19 november 2025 om 09:18

Ariana Grande heeft in de podcast Good Hang with Amy Poehler laten weten dat haar Eternal Sunshine Tour in 2026 misschien wel haar laatste tour wordt voor een hele tijd. “Ik ben super excited om het te doen, maar daarna kan het lang, lang, lang duren,” zegt ze.

De tour is haar eerste sinds 2019, en net daardoor voelt ze dat ze er nog één keer alles wil uithalen. “One last hurrah… for now,” klinkt het. Ariana geeft toe dat haar focus verschuift: ze voelt zich steeds meer thuis in acteren en musical, met nieuwe rollen in 'Wicked: For Good' en 'Focker In-Law'.

Fans hoeven geen definitief afscheid te nemen, maar wie haar live wil zien, doet dat best volgend jaar. Daarna wordt het waarschijnlijk even stil op tourvlak.

Juicequeen Yvonne Coldeweijer krijgt eigen show vol gossip

Karen Luiken-18 november 2025 om 12:00

Yvonne Coldeweijer neemt een grote stap in haar carrière als roddelkoningin. De Nederlandse vlogger, die bekend werd via social media, krijgt binnenkort haar eigen televisieprogramma.

De show gaat ‘De Juice’ heten en zal vanaf 5 januari elke dag op de Nederlandse buis te zien zijn. Het wordt de comeback van Yvonne, die anderhalf jaar geleden stopte met haar juicekanaal. “Als ik nu terugkijk, heb ik wel tegen het randje van een burn-out gezeten, maar ik heb op tijd aan de bel getrokken en mezelf opnieuw uitgevonden”, zegt ze over haar carrière als vlogger tegen NU.nl.

De televisieshow gaat er een stuk anders uitzien dan haar juicekanaal. Waar ze eerst in haar eentje werkte, doet ze dat nu niet meer. En waar ze eerst op ‘haar gevoel’ afging, zal ze nu al haar feiten moeten checken voordat ze gebracht worden. “Als ik een scoop wil brengen, moet ik me aan de journalistieke regels houden. Hiervoor deed ik dat minder en ging ik af op mijn gevoel, dat vaak klopte. Dat is nu niet de bedoeling”, vervolgt Yvonne.

Ontdek meer