Hoewel Sarah van Soelen een officiële breuk met André Hazes onlangs nog ontkende, lijkt het toch echt over en uit tussen de twee. Sterker nog, André heeft volgens Story alweer een nieuwe liefde. Hij zou samen zijn met zijn jeugdvriendin Anne Rose Zonneveld.
André en de dame in kwestie zouden elkaar kennen sinds hun tienertijd. Ze brengen regelmatig tijd met elkaar door en er zou inmiddels sprake zijn van een prille romance. Hoe lang die al aan de gang is, weten we niet. Story meldt in ieder geval dat Anne Rose afgelopen zomer bij een van Andrés concerten aanwezig was. Mogelijk toen nog als vrienden; Sarah was er namelijk ook.
André heeft nog niks losgelaten over de vermeende romance met Anne Rose. Hij bevindt zich al een tijdje buiten de spotlights en is van plan dat de komende tijd ook te blijven doen. De zanger, die kampt met een burn-out, heeft alle afspraken voor 2022 gecanceld.
‘Temptation Island’-sterren Laura en Roger delen geslacht derde kindje
Laura Moenaert en Roger Osei Bonsu hebben het geslacht van hun derde kindje onthuld. In een video op Instagram maken ze bekend dat ze een zoontje krijgen.
Roger en Laura hebben al twee meisjes. Het wordt nu dus hun eerste jongetje. Laura verraste Roger met dat nieuws tijdens een romantisch diner in een restaurant.
“Ik had hem verteld dat we eind september een gender reveal zouden doen, maar ik had mijn eigen agenda”, schrijft Laura op Instagram. “Ik heb een van Rogers beste vrienden gevraagd om ons te ontmoeten in een restaurant en stiekem alles te filmen (…) Toen de onthulling eindelijk kwam, hadden we allemaal kippenvel en tranen van blijdschap.”
Het eerste kindje van het koppel scheelt dertien maanden met de tweede. En de tweede zal straks ongeveer elf maanden met de derde schelen. Laura was een maand na de komst van hun tweede spruit namelijk al zwanger van de volgende. “Twee bevallingen in een en hetzelfde jaar”, zei Laura onlangs toen ze haar zwangerschap aankondigde. “Het voelt zo zeldzaam, zo intens en vooral: zo magisch.”
Liam Hemsworth weet het zeker: hij heeft zijn grote liefde gevonden. En als je eenmaal weet wie dat is, dan put je er een ring omheen toch? Precies wat de ‘Hunger Games’-acteur nu heeft gedaan. Hij heeft Gabriella Brooks ten huwelijk gevraagd.
De 35-jarige acteur en het 29-jarige model maken het nieuws bekend via Instagram, waar ze een foto van de verlovingsring van Gabriella delen. In het onderschrift staat een hartje.
Liam en Gabriella zijn nu bijna zes jaar samen. Vóór zijn relatie met het model was hij samen met Miley Cyrus, met wie hij kort getrouwd was.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 13/09 Niall Horan
- 13/09 Olga Leyers
- 13/09 Niall Horan
- 14/09 Marie Verhulst
- 15/09 Lotte Vanwezemael