‘Ex On The Beach’-sterren Jørney en Odim mochten op kerstavond hun eerste kindje verwelkomen. Sindsdien hebben ze het ontzettend druk gehad met hun kleine meisje en social media was in de afgelopen dagen even niet aan hen besteed. Maar Jørney heeft nu tóch de tijd gevonden om haar Instagram-volgers te voorzien van een update. “Het was een ontzettend pittige zwangerschap.”

De realityster deelt op haar tijdlijn een foto waarop ze samen met Odim ‘slapend’ te zien is. “Na negen lange maanden vind ik deze foto een perfecte uitdrukking van hoe wij de afgelopen maanden ervaren hebben”, schrijft ze erbij. “Het was een ontzettend pittige zwangerschap. Deelname aan EOTB, social media, een vaste relatie, verhuizen, bedrijf opgestart, nieuwe carrière en daarnaast nog zwanger. Nee, makkelijk was het voor ons niet.”
Het pittige jaar is het stel niet in de koude kleren gaan zitten. Ze verbraken meerdere keren hun relatie en kwamen na iedere breuk ook weer samen. “Het is ontzettend moeilijk met al deze dingen en ook alle druk van social media je weg te vinden als individu, maar zeker in een relatie moet je een dikke huid hebben en weten hiermee om te gaan”, vervolgt Jørney. “Je moet vallen en opstaan.”
Maar, stelt de kersverse mama, het was het allemaal waard. “Onbeschrijflijk hoe bijzonder het is wanneer je je kindje eindelijk vast hebt in je armen. We gaan nu samen als gezin 100% genieten van ons kleine meisje. Prioriteit nummer 1.”
Tour Taylor Swift uitgeroepen tot 'tour van de eeuw'
Van alle tournees die in de afgelopen jaren zijn gehouden, is die van Taylor Swift de beste. Dat bleek tijdens de uitreiking van de iHeartRadio Music Awards in Los Angeles, waar de ‘Eras Tour’ van de zangeres werd uitgeroepen tot ‘tour van de eeuw’.
De keuze voor de tour van Taylor komt niet geheel uit de lucht vallen, aangezien de wereldtour van de artiest de eerste tour in de geschiedenis is die meer dan een miljard dollar opbracht.
Taylor, die niet aanwezig was bij de uitreiking maar wel een videoboodschap achterliet, zegt ontzettend blij te zijn met haar prijs. “Ik kan niet uitleggen hoeveel dit voor me betekent”, aldus de zangeres. “Ik deel deze prijs samen met mijn collega’s, andere artiesten, mijn band en iedereen die mee heeft gewerkt aan de tour.”
Ze omschrijft de tournee als ‘een van de meest uitdagende dingen die ze ooit heeft gedaan'. “Ze zeggen wel eens dat de grootste uitdagingen in het leven uiteindelijk de dingen worden waar je het meest trots op bent of je voldoening geven.”

Angstige tijden voor 'Elvis'-ster Austin Butler. TMZ meldt dat de acteur het slachtoffer is geworden van een inbraak.
Het gebeurde eerder deze week. Een beveiliger van Austin ontdekte dat er een glazen deur van het huis van de acteur was vernield en zag dat de woning was doorzocht. Meerdere spullen zijn meegenomen, waaronder geld en een pistool. De volledige buit is nog niet bekend.
Agenten kwamen ter plaatse en hebben het huis gecheckt, maar konden geen verdachten vinden. Austin was gelukkig niet thuis op het moment van de inbraak. Hij was in het buitenland.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/03 DJ Arthur Lewis
- 22/03 Tyler Oakley
- 22/03 Netsky
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Monica Geuze