‘Ex On The Beach’-sterren Jørney en Odim mochten op kerstavond hun eerste kindje verwelkomen. Sindsdien hebben ze het ontzettend druk gehad met hun kleine meisje en social media was in de afgelopen dagen even niet aan hen besteed. Maar Jørney heeft nu tóch de tijd gevonden om haar Instagram-volgers te voorzien van een update. “Het was een ontzettend pittige zwangerschap.”
De realityster deelt op haar tijdlijn een foto waarop ze samen met Odim ‘slapend’ te zien is. “Na negen lange maanden vind ik deze foto een perfecte uitdrukking van hoe wij de afgelopen maanden ervaren hebben”, schrijft ze erbij. “Het was een ontzettend pittige zwangerschap. Deelname aan EOTB, social media, een vaste relatie, verhuizen, bedrijf opgestart, nieuwe carrière en daarnaast nog zwanger. Nee, makkelijk was het voor ons niet.”
Het pittige jaar is het stel niet in de koude kleren gaan zitten. Ze verbraken meerdere keren hun relatie en kwamen na iedere breuk ook weer samen. “Het is ontzettend moeilijk met al deze dingen en ook alle druk van social media je weg te vinden als individu, maar zeker in een relatie moet je een dikke huid hebben en weten hiermee om te gaan”, vervolgt Jørney. “Je moet vallen en opstaan.”
Maar, stelt de kersverse mama, het was het allemaal waard. “Onbeschrijflijk hoe bijzonder het is wanneer je je kindje eindelijk vast hebt in je armen. We gaan nu samen als gezin 100% genieten van ons kleine meisje. Prioriteit nummer 1.”
Dit zijn de meest inspirerende influencers van België
Van Steffi Mercie tot Average Rob. Maar liefst veertien Belgische gezichten zijn gisteren in het Grand Casino in Knokke-Heist in de prijzen gevallen tijdens de tweede editie van de uitreiking van de Bisou Awards.
De Bisou Awards zijn bedoeld voor de meest inspirerende influencers in België. Er waren prijzen in veertien categorieën, waarvan ‘influencer van het jaar’ misschien wel de grootste was. Die prijs ging naar Steffi Mercie.
Average Rob won in de categorie ‘Industry award’ en Charlotte Wilmssen in ‘Wellbeing and Self Care’. Stien Edlund ging ervandoor met de prijs uit de categorie ‘Fitness and Sports’, terwijl Maureen Naudts en Jordy Arthur dat deden in de categorieën ‘Beauty and Make-up’ en ‘Craft and Creativity’.
De overige prijzen waren voor Kamielus (Travel and Adventure), Elias Verwilt (Entertainment), An-Katrien Casselman (Family and Relationships), A Lotte Love (Education), Louise Goedefroy (Food and Tasting), The Green Monki (Social impact), Juliet Bonhomme (Nature and Sustainability) en monsieuretmonsieur (Fashion and Style).
Millie Bobby Brown en David Harbour weer samen na klachten over grensoverschrijdend gedrag
Millie Bobby Brown (21) en David Harbour (50) stonden donderdag opvallend gemoedelijk naast elkaar op de première van het laatste seizoen van 'Stranger Thing's. En dat terwijl er vorige week nog berichten opdoken dat Millie een klacht had ingediend tegen Harbour wegens pesterijen en ongepast gedrag op de set.
Volgens The Daily Mail ging het om “pagina’s vol beschuldigingen”, waar maandenlang onderzoek naar werd gedaan. Over de resultaten daarvan is nog niets bekend. Toch leek er donderdag geen spanning meer te zien: Millie noemde de opnames “geweldig” en zei dat ze “veel geluk” had met haar cast.
De timing van hun publieke verzoening is opvallend, want Harbours privéleven ligt ook onder vuur. Zijn ex-vrouw, zangeres Lily Allen, bracht onlangs haar album 'West End Girl' uit, vol nummers over hun open huwelijk en vermeende ontrouw.
Geen van beide acteurs heeft gereageerd op de aantijgingen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/11 David Guetta
- 07/11 Chuki Beats
- 07/11 Tom Waes
- 09/11 Nathan Naenen
- 10/11 Joost Klein