TAGMAG

Coldplay stopt ermee in 2025

Dieter Blarinckx-23 december 2021 om 17:02

Bad news voor de fans van de band Coldplay, want frontzanger Chris Martin heeft in een interview met BBC Radio laten slippen dat ze niet van plan zijn nog lang nieuwe muziek te maken. Hun laatste plaat zou namelijk in 2025 uitkomen.

“Ons laatste album komt uit in 2025, daarna zullen we waarschijnlijk alleen maar meer toeren”, klinkt het. En het jaar 2025 is niet toevallig gekozen. Het debuutalbum van de band, ‘Parachutes’, verscheen in 2000. Dat wil dus zeggen dat de laatste plaat 25 jaar na het debuutalbum zou uitkomen.

Wél wil de band blijven toeren en ook samenwerken met andere artiesten en/of bands. Maar nieuwe, eigen muziek maken, zal na 2025 niet meer gebeuren...

Handgeschreven brief van Taylor Swift aan Liam Payne wordt nu geveild

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:48

Een bijzonder stukje popgeschiedenis wordt volgende maand geveild: een handgeschreven kaartje dat Taylor Swift in 2017 stuurde naar Liam Payne, toen hij volop met zijn solomuziek bezig was. De brief werd destijds backstage aan hem gegeven tijdens de Capital FM Jingle Bell Ball in Londen, waar beide artiesten optraden.

Volgens het veilinghuis Omega Auctions wordt het kaartje geschat op zo’n 5.000 tot 10.000 pond. Niet slecht voor een paar regels in Taylors herkenbare handschrift en haar iconische ‘T’-zegel.

Op het kaartje schrijft Taylor dat ze helemaal fan is van Liams single ‘Bedroom Floor’ en dat ze hem “altijd aanmoedigt”. Ook wenst ze hem succes met zijn optreden. Het is een van die kleine, persoonlijke dingen die je zelden te zien krijgt van supersterren.

De brief is extra beladen omdat Liam Payne vorig jaar, in oktober 2024, overleed na een val van zijn hotelbalkon in Buenos Aires. De kaart werd kort na ontvangst door Liam aan een naaste vriend gegeven, en die laat het item nu veilen.

De veiling vindt plaats op 2 december. Swifties met diepe zakken: dit is eentje waar je waarschijnlijk stevig op moet bieden.

Simon MC, Fabian en meer knallen op Junior Eurosong: The Party

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 11:42

De Junior Eurosong-nostalgie raast verder door Vlaanderen. Tijdens de MNM-ochtendshow werd bekendgemaakt dat Simon MC en Lindsay zich officieel voegen bij de line-up van Junior Eurosong: The Party. En jawel: ook onze eigen TAGMAG-cameraman Fabian Feyaerts, die je kan kennen van ‘Abracadabra’, staat straks op het podium.

De shows op vrijdag 27 en zaterdag 28 maart 2026 zijn intussen volledig uitverkocht. Wie er nog bij wil zijn, kan enkel nog tickets scoren voor de extra show op donderdag 26 maart via junioreurosongtheparty.be.

Fans krijgen een avond vol OG Junior Eurosong-sterren: Laura Omloop, Mijn Broer en Ik, The Dalton Sisters, Ralf Mackenbach, Femke, Trust én Fabian Feyaerts. Ook Tonya, dé stem achter ‘Hé doe maar mee’, maakt haar comeback.

Simon MC & Lindsay erbij
Simon MC vliegt speciaal terug van Milaan en China om ‘Rapklap’ nog één keer live te brengen. Lindsay, die Vlaanderen en Wallonië samenbracht met ‘Mes rêves’, brengt Franstalige nostalgie naar de Lotto Arena.

Wie dit throwbackfeest wil meepikken, moet snel zijn: 26 maart is je laatste kans. Tickets via junioreurosongtheparty.be.

Ontdek meer