Enorme mijlpaal voor nieuwste 'Spider-Man'

Karen Luiken-20 december 2021 om 07:51

Bioscoopbezoekers weten hun weg naar de nieuwste ‘Spider-Man’ goed te vinden. In het eerste weekend dat ‘No Way Home’ in Noord-Amerikaanse theaters te zien was, werd er al een kwart miljard dollar opgebracht.

Om precies te zijn gaat het om een bedrag van 253 miljoen dollar. Hoogstwaarschijnlijk komt daar dankzij bioscopen in andere delen van de wereld nog eens 334 miljoen bij.

Met de cijfers die in de Verenigde Staten zijn behaald, heeft ‘Spider-Man: No Way Home’ een plekje in de top drie van best verdienende films in het openingsweekend. Alleen ‘Avengers: Endgame’ uit 2019 en ‘Avengers: Infinity War’ uit 2018 deden het beter dan de titel met Tom Holland in de hoofdrol.

In ons land wordt de film overigens ook goed bezocht. Bijna 40.000 Belgische bezoekers zorgden vorige week voor de beste openingsdag van een bioscoopfilm in 2021.

Twee 'Avengers'-films uitgesteld

Karen Luiken-26 mei 2025 om 05:51

Helaas, het aftellen naar de nieuwe ‘Avengers’-films kan nog niet beginnen. Disney heeft aangekondigd dat de release van ‘Avengers: Doomsday’ én van ‘Avengers: Secret Wars’ is uitgesteld.

De eerste film in het rijtje, ‘Doomsday’, zou eigenlijk op 1 mei 2026 verschijnen, maar die datum is met zeven maanden verplaatst naar 18 december 2026. De opvolger, ‘Secret Wars’, komt niet op de oorspronkelijke datum 7 mei 2027, maar pas op 17 december 2027.

De twee films bevatten een uitgebreide cast, waaronder ook Robert Downey Jr. Hij speelde jarenlang het personage Iron Man, maar kruipt voor ‘Doomsday’ in de huid van schurk Doctor Doom.

Andere sterren die we terug gaan zien, zijn Christ Hemsworth als Thor, Anthony Mackie als Captain America, Letitia Wright als Black Panther, Patrick Stewart als Professor X, Rebecca Romijn als Mystique, Ian McKellen als Magneto en Sebastian Stan als Bucky Barnes.

Vervolg 'The Devil Wears Prada' verschijnt volgend jaar

Karen Luiken-24 mei 2025 om 07:19

Het is eindelijk bekend wanneer het langverwachte vervolg op de iconische film ‘The Devil Wears Prada’ uit 2006 in de bioscoop verschijnt. Variety maakt bekend dat de release gepland staat op 1 mei 2026.

‘The Devil Wears Prada’ was gebaseerd op de roman van Lauren Weisberger en gaat over de jonge journaliste Andrea Sachs (gespeeld door Anne Hathaway), die werkt voor Miranda Priestly, hoofdredacteur van het modetijdschrift Runway.

Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.

De rol van Miranda werd in het origineel gespeeld door Meryl Streep en actrice Emily Blunt speelde haar assistente Emily Charlton. Volgens Variety is het nog niet officieel bevestigd of zij een terugkeer zullen maken.

Ontdek meer