Ed Sheeran en Elton John steken kerstnummer in nieuw jasje

Karen Luiken-18 december 2021 om 08:36

Ed Sheeran en Elton John hebben de smaak goed te pakken. Het duo dat onlangs een kerstsingle uitbracht, komt nu opnieuw met een liedje dat in het kader van de feestdagen gemaakt is.

Drie weken geleden kwamen Ed en Elton met ‘Merry Christmas’, een nummer dat nu speciaal voor het goede doel in een ander jasje is gestoken. Onder de noemer ‘Sausage Rolls For Everyone’ hebben de twee zangers het lied opnieuw uitgebracht.

Natuurlijk niet zonder reden. Het geld dat met de kerstsong wordt uitgebracht, komt ten goede aan de Britse voedselbank.

Pommelien Thijs geeft eerste show in Ziggodome

Karen Luiken-01 november 2025 om 07:48

Pommelien Thijs gaat als een raket. De zangeres geeft volgend jaar niet alleen grote shows in AFAS Dome (voormalig Sportpaleis), ze zal ook optreden bij onze noorderburen. Via Instagram laat ze weten dat ze naar de Ziggodome komt. Eerder werd ook al bekend dat ze ook in de AFAS Live zal staan.

“Het voelt heel surreëel om dit te zeggen maar op 7 november 2026 sta ik in de Ziggo Dome”, aldus Pommelien bij een bericht op social media. Kaartjes gaan vanaf komende vrijdag (7 november, precies een jaar voor het optreden plaatsvindt) in de verkoop.

De show in de Ziggodome volgt pas na de shows die Pommelien in AFAS Dome geeft. Dat zijn er in het totaal vijf, waarvan de eerste op 23 april plaatsvindt. De overige vier zijn op 24 april, 25 april, 30 april en 1 mei. Het concert in AFAS Live (Amsterdam) staat nog eerder gepland, namelijk op 27 februari.

Miley Cyrus maakt soundtrack derde 'Avatar'-film

Karen Luiken-23 oktober 2025 om 06:28

De soundtrack van de aankomende derde ‘Avatar’-film ‘Fire and Ash’ is geschreven door Miley Cyrus. Dat nieuws deelt de zangeres via Instagram, met daarbij ook alvast het eerste voorproefje.

Miley schrijft dat ze zich ‘vereerd’ voelt dat ze de soundtrack heeft mogen maken. “Omdat ik persoonlijk door vuur ben getroffen en uit de as ben herbouwd, heeft dit project een diepe betekenis voor me”, aldus de zangeres, die in 2018 haar huis verloor door een verwoestende brand. “De thema's van de film – eenheid, genezing en liefde – resoneren diep in mijn ziel, en dat ik een kleine ster mag zijn in het universum dat de ‘Avatar’-familie heeft gecreëerd, is echt een droom die uitkomt.”

‘Avatar: Fire and Ash’ is het vervolgt op ‘Avatar’ uit 2009 en ‘Avatar: The Way of Water’ uit 2022. De film gaat op 19 december in première.

Ontdek meer