TAGMAG

Lady Gaga schittert in eerste trailer 'House of Gucci'

Dieter Blarinckx-01 augustus 2021 om 12:01

Binnenkort kan je in de bioscoop gaan kijken naar ‘House of Gucci’, een film die het verhaal vertelt achter een van de bekendste modehuizen ter wereld. Lady Gaga heeft een van de hoofdrollen beet en we moeten het toegeven: ze is haast onherkenbaar in de eerste trailer!

“Na drie decennia van liefde, verraad, decadentie, wraak en uiteindelijk ook moord krijgen we te zien wat de naam Gucci waard is en hoe ver een familie wil gaan voor ultieme controle”, klinkt het in de synopsis van de film.

‘House of Gucci’ zal vanaf 24 november te zien zijn in de Belgische bioscopen!

Disney+ brengt 'The Amateur' naar je digitale scherm

Karen Luiken-10 juli 2025 om 14:51

Hou je van spannende thrillers? Dan ga je het vast heel leuk vinden dat je over een week een gloednieuwe parel op Disney+ kunt vinden. De streamingsdienst maakt ‘The Amateur’ beschikbaar voor abonnees.

‘The Amateur’ vertelt het meeslepende verhaal van CIA-codekraker Charlie Heller, die zijn intellect inzet in een nietsontziende zoektocht naar gerechtigheid nadat zijn vrouw omkomt bij een terroristische aanslag. Onder de tactische begeleiding van de doorgewinterde CIA-agent Henderson groeit Heller uit van analist tot wreker.

De hoofdrollen worden gespeeld door Rami Malek en Laurence Fishburne. Andere rollen zijn weggelegd voor Rachel Brosnahan, Jon Bernthal en Caitriona Balfe.

‘The Amateur’ is vanaf 17 juli te zien bij Disney+.

Nieuwe castleden toegevoegd aan 'The Devil Wears Prada 2'

Karen Luiken-09 juli 2025 om 05:06

De cast van het langverwachte vervolg op ‘The Devil Wears Prada’ krijgt er heel wat nieuwe gezichten bij. Variety meldt dat onder anderen Lucy Liu, Justin Theroux. B.J. Novak en Pauline Chalamet zich bij de cast voegen.

Dat doen ze samen met Helen J. Shen, Conrad Ricamora en Caleb Hearon, die allemaal nieuwe personages zullen spelen. Twee bekende gezichten, Tracie Thoms (die Lily speelde in het origineel) en Tibor Feldman (die Irv Ravitz speelde) maken allebei een comeback.

Ze vergezellen stuk voor stuk de hoofdpersonen Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt en Stanley Tucci, die ook allemaal in de eerste ‘The Devil Wears Prada’-film uit 2006 te zien waren.

Hoewel er nog geen precieze details bekend zijn over het vervolg, zou het verhaal dit keer draaien om het personage Miranda Priestly, die nog steeds in de uitgeverijwereld werkt en het aan de stok krijgt met haar voormalige assistente Emily Charlton.

De release staat gepland voor mei 2026. De productie is al van start gegaan.

Ontdek meer