TAGMAG

Babette uit ‘K2 zoekt K3’ lanceert eerste single

Dieter Blarinckx-13 december 2021 om 16:24

Hoewel een toekomst als blond K3'tje er voor deelneemster Babette niet inzat, wil dat niet zeggen dat we ze niet meer zullen horen. En dat heeft ze eens te meer bewezen. De Nederlandse blondine lanceerde immers zopas haar eerste eigen single 'What About Sunday'.

“Toen ik thuiskwam van de K3-bootcamp, had ik iets nodig om de draad weer op te pakken. Iets om weer terug te komen bij mezelf, maar ik wist niet goed wat. Een paar heel lieve dierbaren hebben me toen regelrecht de studio in getrokken, en daar kwam What About Sunday tot stand. Het was geweldig om te doen: Ik heb me vocaal helemaal uitgeleefd!”, staat de lezen in de caption.

What About Sunday gaat over het koesteren van de mooie momenten in je leven. Als je altijd maar druk bezig bent met je ambities, je studie, je werk, vergeet je daar soms bij stil te staan, terwijl dat juist de momenten zijn die er zo veel toe doen! Liefde, familie, vrienden, passies, muziek, de kleine dingen. Dat is wat het leven zo waardevol maakt en wat je helpt als het allemaal even niet zo loopt als je zou willen.”

“Ik heb heel veel zin om de komende tijd verschillende muziekstijlen te gaan uitproberen. What a feeling om de laatste maand van dit jaar te starten. Ik ben zo mega dankbaar voor alle kansen die ik heb gekregen om te ontwikkelen!”

Beluister haar debuutsingle hier:

Olivia Rodrigo brengt speciaal album uit

Karen Luiken-09 september 2025 om 05:00

Het optreden van Olivia Rodrigo op Glastonbury was iconisch. Veel fans waren erbij, maar heel veel fans ook niet. En speciaal voor de laatste groep (maar eigenlijk ook voor de eerste), gaat de zangeres nu iets speciaals doen. Ze brengt een livealbum uit van de show die ze afgelopen juni als headliner op het Britse festival gaf.

Het album komt op 5 december zowel op vinyl als digitaal uit en krijgt twintig nummers. Twee daarvan zong Olivia samen met Robert Smit. Het gaat om ‘The Cure: Friday I’m In Love’ en ‘Just Like Heaven’. Via een pre-order website laat ze weten dat het geld dat ze daarmee ophaalt, naar het goede doel Artsen Zonder Grenzen gaat.

The Weeknd komt met tour naar Europa

Karen Luiken-05 september 2025 om 12:15

The Weeknd bevindt zich volgend jaar voor een langere periode in Europa. De zanger brengt zijn ‘After Hours Til Dawn’-tour naar verschillende landen. België slaat hij helaas over, maar hij staat wel in onze buurlanden.

De tour loopt al sinds 2022, maar is met de aankondiging van de nieuwe data verlengd. De reeks Europese concerten wordt op 10 juli 2026 afgetrapt in Parijs. Daarna gaat The Weeknd naar Amsterdam (17 juli), Nice (21 juli), Milaan (24 juli), Frankfurt (30 juli), Warschau (4 augustus), Stockholm (8 augustus), Londen (14 & 15 augustus), Dublin (22 augustus) en Madrid (28 en 29 augustus).

The Weeknd komt niet alleen naar de concerten. Via Instagram laat hij weten dat hij Playboi Carti meeneemt.

Ontdek meer