Afschuwelijk nieuws voor Maya Vander. De ‘Selling Sunset’-ster is na 38 weken zwangerschap bevallen van een doodgeboren kindje. Dat maakt ze bekend in een emotioneel bericht op Instagram.
“Gisteren was de zwaarste dag van mijn leven”, aldus Maya. “Ik ben na 38 weken van een doodgeboren kindje bevallen. Ik heb er over gehoord, maar nooit gedacht dat ik ooit deel zou uitmaken van de statistieken. In plaats van een baby te krijgen, ga ik nu naar huis met een doos vol herinneringen. Dit wens ik niemand toe.”
Maya schrijft dat het gebeurde tijdens een controle die op regelmatige basis plaatsvond. “Het veranderde in een nachtmerrie waarvan ik me nooit kon voorstellen dat-ie bij mij werkelijkheid zou worden.”
De realityster besloot het nieuws te delen omdat haar zwangerschappen ook altijd in de spotlight komen door haar deelname aan ‘Selling Sunset’. In het vierde seizoen van de show kondigde ze haar meest recente zwangerschap nog aan.
Maya is moeder van haar kinderen Aiden (2) en Elle (1,5). Haar doodgeboren kindje heeft ze Mason genoemd.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 20/11 Joe Biden
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 21/11 Hanna Mensink
- 21/11 Russo
- 21/11 Carly Rae Jepsen