Honden verdienen het om verwend te worden. Met extra veel brokjes, knuffels of gewoon een lekker outfitje. Want als het baasje er fashionable bij mag lopen, dan de viervoeter ook. Precies wat Moschino ook vindt. Het Italiaanse merk komt met een designcollectie voor honden.
De lijn bestaat uit veertien complete looks plus nog een aantal awdorable accessoires. Je kunt denken aan shirts, trenchcoats en bikerjacks, maar ook aan halsbanden die eruitzien als een stijlvolle kettingen. Allemaal leuk, allemaal schattig. Maar de absolute eye-catcher is toch wel de felroze jurk in ballerina-stijl, die alleen de absolute hondendiva’s durven te dragen.
Het creatieve brein achter de collectie is Jeremy Scott, modeontwerper en creatief directeur van Moschino. Hij geeft via Instagram een voorproefje van de lijn en zegt: “Ik ben zo blij dat ik dit nieuws eindelijk mag delen. Ik heb een Moschino Pet Line ontworpen.”
Enthousiast geworden? Dan moeten we je helaas wel vertellen dat de kledingstukken gepaard gaan met pittige prijskaartjes. Het goedkoopste stuk uit de collectie kost ruim honderd euro, voor het duurste exemplaar ben je zo’n zeshonderd euro kwijt.
Zoek je een kot in het buitenland? Betaal met seks!
Een Braziliaanse vrouw die volgend jaar in Ierland wil studeren, heeft een bizarre aanvraag gekregen. Toen ze reageerde op iets wat op een huuradvertentie leek, kreeg ze het verzoek om huur te betalen in ruil voor seks.
De vrouw wil in het najaar een studie volgen aan de Technische Universiteit Shannon in Ierland. Ze komt uit Brazilië en aangezien dat land niet bepaald dicht bij Ierland ligt, zal ze moeten verhuizen. Drie weken geleden reageerde ze dan ook op een advertentie op de website van een studentenvereniging waarin een huurwoning werd aangeboden.
Het antwoord dat ze op die aanvraag kreeg, was er eentje die ze niet zag aankomen. Ze kreeg een aanbod om haar huur in natura te betalen. En daarmee bedoelen we seks.
Volgens Gearóid Folan, de vicevoorzitter van de studentenverenigingen van de Technische Universiteit Shannon, is ze niet de eerste die zo’n bizar aanbod krijgt. “We zien vaak dat internationale studenten hier het doelwit van zijn”, zegt hij volgens Irish Examiner. “Er komen hier heel veel studenten die zich niet bewust zijn van de huisvestingcrisis en daar wordt misbruik van gemaakt.”
Alleen dit jaar al verschenen er zo’n tien van dit soort incidenten op zijn radar. Om in de toekomst meer incidenten te voorkomen, worden studenten nu tijdens introducties gewaarschuwd.
TAGMAG lanceert limited edition vape met tequilasmaak
Een vape die smaakt als het uitgaansleven? TAGMAG got you.
In samenwerking met de Belgische vape-producent Paff-Bar brengt TAGMAG z’n eerste eigen smaak uit: ‘Mistakes & Margaritas’. Het is een eerbetoon aan het uitgaansleven, met alles wat daarbij komt kijken.
De smaak? Een herkenbare kick van tequila met een subtiele hint van citrus, afgerond met een lichte, bittere ondertoon. “We wilden iets maken dat niet alleen lekker smaakt, maar ook een gevoel oproept. Dat moment waarop je denkt: dit was misschien niet mijn beste idee, maar wel een goeie avond,” zegt het team van TAGMAG achter het concept.
De vape wordt gelanceerd in beperkte oplage en zal enkel verkrijgbaar zijn via de TAGMAG-webshop. Het product is bedoeld voor 18+ en voldoet aan alle wettelijke vereisten.
Of er ook nieuwe smaken aankomen? Mogelijk. Intern wordt er al getest met ‘Late Night Decisions’ (vodka lime) en ‘Sunday Scaries’ (espresso martini).
Toeval dat dit net vandaag wordt aangekondigd? Dat laten we in het midden.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson