Diehard fans zullen de data al lang en breed met dikgedrukte letters in hun agenda hebben gezet, maar Shawn Mendes komt naar Europa voor zijn tour. De zanger maakt stops in onder meer België en Nederland. Is het jou niet gelukt om een kaartje te kunnen bemachtigen of kun je niet op de geplande data? Dan krijg je nu een nieuwe kans. Hij heeft een extra show bij onze noorderburen aangekondigd.
Shawn gaat volgend jaar op wereldtournee en bezoekt op 14 april het Sportpaleis in Antwerpen. Drie dagen later staat hij in het Amsterdamse Ziggo Dome. De zanger is razend populair en kaartjes gaan dan ook als zoete broodjes over de digitale toonbank. Zeker bij het Nederlandse concert op 17 april zijn de tickets erg gewild. Reden genoeg voor Shawn om in Amsterdam een extra show toe te voegen.
Fans hebben nu de keuze uit drie data in België en Nederland. De nieuwste is die van 18 april in Amsterdam. Kaartjes kopen kan nog, maar je weet hoe snel het kan gaan. Kijk dus snel je familieleden lief aan en maak heel subtiel kenbaar welk cadeau je dit jaar onder de kerstboom zou willen.
(Foto: Reuters)
Demi Lovato komt met nieuwe muziek, en snel ook! Via Instagram kondigt ze aan dat haar album ‘It’s Not That Deep’ op 24 oktober zal verschijnen.
‘It’s Not That Deep’ is alweer het negende studioalbum van Demi en is de opvolger van ‘Holy Fvck’ uit 2022. Op de plaat staan onder meer de liedjes ‘Fast’ en ‘Here All Night’, die Demi al heeft uitgebracht.
"Mijn negende studioalbum zal vanaf 24 oktober van jullie zijn”, schrijft Demi in een aankondiging op Instagram. “Deze muziek is een weerspiegeling van waar ik nu sta. Zo trots op al het werk dat ik heb gedaan, en nu is het tijd om dat te vieren en plezier te hebben!”
Het optreden van Olivia Rodrigo op Glastonbury was iconisch. Veel fans waren erbij, maar heel veel fans ook niet. En speciaal voor de laatste groep (maar eigenlijk ook voor de eerste), gaat de zangeres nu iets speciaals doen. Ze brengt een livealbum uit van de show die ze afgelopen juni als headliner op het Britse festival gaf.
Het album komt op 5 december zowel op vinyl als digitaal uit en krijgt twintig nummers. Twee daarvan zong Olivia samen met Robert Smit. Het gaat om ‘The Cure: Friday I’m In Love’ en ‘Just Like Heaven’. Via een pre-order website laat ze weten dat het geld dat ze daarmee ophaalt, naar het goede doel Artsen Zonder Grenzen gaat.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Jenna Ortega
- 27/09 Anna Camp