Nieuwe reeks ‘K3, een nieuw begin’ vandaag van start

Karen Luiken-04 december 2021 om 09:37

Goed nieuws voor wie geen genoeg kan krijgen van K3. Een week nadat duidelijk werd dat Julia degene is die de plek van Klaasje opvult en daarmee de groep weer compleet maakt, is de gloednieuwe formatie alweer te zien in een ander televisieprogramma. ‘K3, een nieuw begin’ gaat vanavond van start bij VTM.

In de reeks krijgen kijkers in drie afleveringen te zien hoe Julia haar eerste uren en dagen als nieuw K3’tje beleeft. Van voorbereidingen op de release van de nieuwe single ‘Waterval’ en het nieuwe K3-album tot opnames van videoclips en repetities. We gaan het allemaal zien.

Vanavond gaat de reeks van start met een aflevering waarin de kijker wordt meegenomen achter de schermen tijdens de generale repetitie van de grote finale, de emotionele ontlading wanneer Julia wint en de vele interviews die volgen op het grote nieuws.

Over de dag van de finale zegt Julia: “Ik kwam in de studio aan met een schorre stem en slaapgebrek en ik vroeg me meteen af hoe dit ging goed komen, want mijn lichaam liet me in de steek. Maar ik besloot om gewoon te genieten van elk moment, het was misschien mijn laatste keer!”

‘K3, een nieuw begin’ start vanavond om 19.55 uur bij VTM.

So You Think You Can Dance maakt comeback en zoekt deelnemers

Karen Luiken-18 november 2025 om 07:16

De vraag die al jaren door fans wordt gesteld, is nu eindelijk positief beantwoord. ‘So You Can Dance’ keert na een hele lange afwezigheid terug.

In ‘So You Think You Can Dance’ krijgen nieuwe danstalenten de kans om zich van hun beste kant te laten zien. Van streetdance tot klassieke balletmoves: elke week staat een ander genre in de spotlight. Alleen de allerbeste dansers overleven en maken kans op de felbegeerde titel van beste danser van België en Nederland.

Klinkt jou dit als muziek in de oren? Dan hebben we goed nieuws voor je. Voor het comeback seizoen wordt namelijk nog gezocht naar vers talent. Het maakt niet uit welk dansgenre je beoefent. Of dat nou modern is, tapdans, jazz, tango of quickstep: iedereen met swingende heupjes mag zich via deze link aanmelden.

Dit zijn de opvolgers van Laura Tesoro bij 'The Voice Comeback Stage'

Karen Luiken-14 november 2025 om 12:08

Nu Laura Tesoro een plekje krijgt op de rode stoelen van ‘The Voice van Vlaanderen’, blijft er natuurlijk ook een leeg gat achter bij ‘The Voice Comeback Stage’, waar Laura het gezicht van was. Wie dat gat gaat opvullen, werd vanmorgen bekendgemaakt in de ochtendshow van Q-Music.

Deze week kregen we te horen dat naast de vaste coaches Koen Wauters en Mathieu Terryn ook Laura Tesoro en Joost Klein voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice’ mogen plaatsnemen op één van de rode coachstoelen. Dat betekent dus dat Laura ‘The Voice Comeback Stage’ verlaat en dat daar een nieuw gezicht voor nodig is. Of misschien zelfs wel twee.

En inderdaad: het worden er twee. Niemand minder dan Q-music-dj’s Maarten Vancoillie en Dorethee Dauwe gaan de taken van Laura namelijk overnemen. “Wij zijn hier zelf zo blij mee”, zeggen ze. “We volgen ‘The Voice van Vlaanderen' al negen seizoenen en denken samen met veel mensen voor tv weleens: ‘Nee! Die toch niet naar huis sturen!’. We vinden het heel tof dat wij net die talenten gaan kunnen opvangen en begeleiden met heel veel mensen rond ons.”

Ontdek meer