Het Walhalla Festival maakt zijn comeback en wat voor één. Dansen mag, eindelijk!
Het festival vindt plaats komende vrijdag en zaterdag aan de Kwade Plas, op de grens van Belsele en Sint-Pauwels.
Walhalla Festival mag doorgaan als testevent. Wat dat concreet wil zeggen is dat het alleszins een afgeslankte versie is van wat het normaal zou zijn. Er mogen dagelijks 1000 mensen (inclusief crew) aanwezig zijn. Die moeten dan allemaal getest worden. Om dat mogelijk te maken heeft de organisatie twee soorten tickets ontworpen: een Covid Safety Ticket en een normaal ticket waarbij je dan je afspraak moet boeken voor een sneltest ter plaatse. Bij het Covid Safety Ticket moet je ofwel een bewijs van vaccinatie kunnen voorleggen of een negatieve PCR test.
De ticketverkoop gaat alvast hard. Voor vrijdag 30 juli zijn er nog zo'n 100 tickets over en voor zaterdag 31 juli nog zo'n 250 tickets, dus als je erbij wil zijn, haast je je best zo snel mogelijk naar hun website om een plaatsje te bemachtigen. De laatste tickets kan je kopen via deze link: https://walhalla2021.eventsqua...
De belofte van eindelijk terug dansen en proeven van vrijheid gaat natuurlijk ook gepaard met een geweldige line-up.
Vrijdag 30/07
HOUSE & TECHNO
- Jean Le Rouge
- Maxmoody
-Johnson
- Major Maeyer
- Fratello
Zaterdag 31/07
URBAN
- Kestified
- Eagl
- Louis XIV
- Bilbao
- Kingconnah & friends
Wij hebben alvast tickets gekocht. Tot dan!
Rosalía komt terug naar België en dit keer pakt ze AFAS Dome in Antwerpen in. Op maandag 27 april 2026 brengt ze haar gloednieuwe ‘LUX’-era live naar ons land.
De Spaanse superster blijft haar status als popvisionair keihard waarmaken, met GRAMMY’s, uitverkochte tours en een plek tussen de meest grensverleggende artiesten van het moment.
Met haar nieuwe album ‘LUX’ opent Rosalía een volledig nieuw hoofdstuk. Het project werd overal overladen met sterrenreviews, en Rolling Stone noemt het zelfs haar “meest verbluffende werk tot nu toe”. Het album brak records in Spanje, scoorde nummer 1 in verschillende Europese landen (ook bij ons) en leverde haar de hoogste chartpositie in de VS ooit op.
Na eerdere stops in Vorst Nationaal en Rock Werchter staat ze nu klaar voor een nog grotere show in Antwerpen. Zin in een avond vol powervocals, kunstzinnige visuals en Rosalía op het podium? Dan weet je waar je moet zijn.
Tickets gaan donderdag 11 december om 10u in verkoop via livenation.be.
Charlotte de Witte maakt volledige line-up bekend voor haar events in Gent
Flanders Expo verandert op 6 en 7 februari in een gigantische technotempel. Charlotte de Witte viert er haar 15 jaar als artieste en laat nu eindelijk weten wie ze meebrengt.
Op vrijdag 6 februari staan SAMOH, INOX TRAXX, Richie Hawtin, SHDW en Somewhen op de line-up. Charlotte speelt die avond ook haar eigen show, waar ze haar gloednieuwe album ‘Charlotte de Witte’ voorstelt. “Het is niet zomaar een verzameling tracks, maar een reflectie van wie ik ben en wat mij blijft drijven,” zegt ze daarover.
Op zaterdag 7 februari komen Supergloss, Theo Nasa, Enrico Sangiuliano, Armin van Buuren en het duo 999999999 langs. Charlotte zet ook zaterdag haar album centraal, met opnieuw een set die volledig rond haar nieuwe muziek draait.
Regular tickets (€59,99), Clubhouse tickets (€109,99), Paddock (€179,99) en Clubhouse Tables voor 4 personen (€600, enkel zaterdag) zijn verkrijgbaar via https://charlottedewitte.com/ghent
Let op: door een aangekondigde btw-verhoging op onder andere festivaltickets (van 6% naar 12%) kunnen prijzen binnenkort wijzigen. Wie de huidige prijs wil vastzetten, koopt best snel zijn ticket.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj
- 13/12 Taylor Swift