TAGMAG

Nieuw K3'tje Julia: 'Al mijn dromen komen uit'

Karen Luiken-29 november 2021 om 06:32

Met het winnen van ‘K2 zoekt K3’ zijn alle dromen van Julia Boschman uitgekomen. Dat schrijft de blonde krullenbol op Instagram, waar ze iedereen bedankt voor de afgelopen weken.

“Lieve Hanne en Marthe, wat ben ik ongelooflijk dankbaar dat jullie dit met mij aandurven”, aldus een dolgelukkige Julia. “We gaan er samen iets enorm prachtigs van maken.”

Van de 22.000 aanmeldingen stond Julia afgelopen zaterdag als één van de vier finalisten in de laatste aflevering van ‘K2 zoekt K3’. Ze wist zowel de meeste stemmen van de kijkers thuis, als die van Hanne en Marthe te krijgen. Met als grote prijs: een plekje in K3, achtergelaten door Klaasje.

Diede, Celester en Amy zagen die jackpot helaas live aan neus voorbij gaan. Toch betekent dat volgens Julia niet dat hier voor hen stopt. Ze schrijft: “Jullie hebben een plekje in mijn hart en ik geloof er 100% in dat er mega mooie kansen voor jullie komen want jullie barsten van het talent."

Netflix gaat raketlanceringen livestreamen

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:46

Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.

Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.

‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’

Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.

Muzikale film Miley Cyrus komt naar Disney+

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:39

Wie lid is van Disney+ én fan van Miley Cyrus, kan zijn hart ophalen. De streamingsdienst maakt bekend dat er eind deze maand een muzikale film van de zangeres op het platform verschijnt.

De film duurt een klein uurtje en kan het beste omschreven worden als een visueel album. De titel luidt ‘Something Beautiful’, natuurlijk gerelateerd aan het gelijknamige album van Miley. In de film komen alle dertien nummers voorbij die ook op die plaat staan. Maar dan dus met beeld.

Het visuele album is vanaf 30 juli te zien en beluisteren bij Disney+.

Ontdek meer